Pabeidz tramvaja sliežu ceļa renovācija Klaipēdas ielā

SIA “Rīgas tilti” apliecina, ka pēc tehnoloģiskā pārtraukuma ir veicis visus atliktos darbus objektā “Tramvaju līnijas renovācija Liepājā, Klaipēdas ielā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai”, informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

“Iestājoties aukstajam laikam, tehnoloģiski nebija iespējams atbilstoši prasībām ieklāt asfalta seguma virskārtu, kā arī nebūtu bijis lietderīgi sēt zālienus,” stāsta projektu vadītājs Roberts Kuiva. “Gaidījām labvēlīgus laika apstākļus, lai kvalitatīvi pabeigtu projektā paredzētos apzaļumošanas darbus, ierīkotu apstādījumu zonu, uzstādītu gājēju barjeras un pabeigtu bruģēšanas darbus.”

SIA “Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks ar paveikto ir apmierināts, vien piebilst: “Visiem būvniecības darbiem ir garantijas laiks, tas nozīmē - ja atklāsies kādi defekti padarītajā, tad būvnieki to novērsīs par saviem līdzekļiem. Kopumā sadarbību ar SIA “Rīgas tilti” vērtēju atzinīgi, strādāja atbildīgi un organizēti. Sliežu ceļu renovācijas darbi ir sarežģīti, ne visiem būvniekiem pa spēkam.”

Vaicāts par turpmāk plānotajiem darbiem, A.Puks apliecina, ka patlaban notiek tehniskā projekta izstrāde renovācijas darbiem uz Tramvaju tilta un Lielā ielā. Tiklīdz būs zināma nepieciešmā naudas summa šo darbu veikšanai, varēs izsludināt konkursu jaunu tramvaju vagonu iegādei.

Pievieno komentāru

Liepājā