"Otrās elpas" atbalstu saņem sociāli maznodrošinātie bērni un jaunieši 1

Labdarības veikala "Otrā elpa. Pludmale" 300 Ls stipendiju marta mēnesī ieguvusi biedrība māmiņu klubs "Pogas", lai Šķēdes dienas centrā organizētu radošās darbnīcas bērniem no maznodrošinātām ģimenēm, informē veikalā.

Savukārt ar aprīļa mēneša stipendiju tiks atbalstīts jauniešu piedzīvojuma skrējiens "Izlaušanās", kuru organizēs jauniešu atbalsta biedrība "Karosta kids".  
Projektā jauniešiem tiks piedāvāta aktīva diena brīvā dabā, kurā viņi mācīsies strādāt komandā, orientēties kartē, piedalīties netradicionālajās sporta spēlēs un piedalīties kopējā piknikā, iespējams, pirmo reizi baudot pašu, uz ugunskura vārītu zupu.

Biedrības pārstāve Andra Konovaļčika ir pārliecināta, ka: "atbalstot "Karosta Kids" mēs investējam jauniešos, viņu labākai nākotnei. Vēlamies Liepājas sabiedrības uzmanību vērst uz Karostas jauniešiem un no negatīvām asociācijām radīt pozitīvas. Vēlamies parādīt Karostas pērles: talantīgus, radošus un mainīties gribošus jauniešus. Vēlamies Karostas jauniešiem dot iespēju izdarīt pozitīvas izvēles, saņemt uzslavu un mainīt uzvedības paradumus. Šiem jauniešiem tas ir nozīmīgi, jo bieži viņi nevar atļauties piedalīties aktivitātēs pilsētā vai nejūtas iederīgi citu jauniešu vidē."

Arī turpmāk  Liepājas un Kurzemes darboties gribošie cilvēki tiek aicināti līdz katra mēneša 27.datumam iesniegt pieteikumus finansējuma konkursam  "Pludmales Stipendija".

Atbalstāmās prioritātes – izglītība un garīgā attīstība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija, sociālā uzņēmējdarbība. Stipendijai var pieteikties gan privātpersonas, gan nevalstiskās organizācijas – biedrības un nodibinājumi.

Stipendijas projektu pieteikumu forma un nolikums pieejams šeit.

Vairāk informācijas veikalā Otrā Elpa. Pludmale Graudu ielā 31/33.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Guntars

Super! Laba lieta. Lai Dievs svētī tādas organizācījas!

pirms 8 gadiem, 2013.07.22 18:23

Liepājā