"Otra puse" dāvās liepājniekiem savas skaistākās dziesmas

24. aprīlī plkst. 19.00 LOC Rožu zālē izskanēs grupas „Otra puse” koncerts „Mana pilsēta”, kurā iekļautas labākās dziesmas, kas tapušas grupas darbības laikā. Koncertā skanēs gan „Otras puses” populārākās dziesmas „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Ave Pali”, „Pēc lietus”, gan dziesmas no albuma „Uzzīmē mani”, kā arī vairāki plašai publikai mazāk pazīstami skaņdarbi.
 
Grupas muzikālo skanējumu papildinās viesmāksliniece Antra Stafecka, kuras muzikālajā biogrāfijā ir gan dalība LNT šovā „Okartes skatuve”, gan sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Igo, Uldis Marhilēvčs u.c.. „Otras puses” dziesma „Uzzīmē mani”, kas tika ierakstīts duetā ar Antru Stafecku, kļuvis par vienu no iemīļotākajām un visvairāk atskaņotākajām dziesmām visās radiostacijās. “Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādejādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un „Otra Puse” ir vistiešākā dvēseles mūzika!” tā Antra par savu līdzdalību „Otras Puses” koncertturnejā.
 
Intīmu noti dziesmām piešķirs klavieru, perkusiju un akustiskās ģitāras pavadījums, kur Normunda Pauniņa vokālu papildinās Ivara Makstnieka klaviermeistarība, Jāņa Čubara akustiskās ģitāras spēle, Mārtiņa Lindes perkusijas. Savukārt daudzām grupas populārākajām dziesmām ir izveidots elektroniskāks un mūsdienīgāks skanējums.
 
Grupu „Otra Puse” 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas). Pirms gada grupa saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu par labāko popmūzikas albumu „Uzzīmē mani”.
 
Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un Liepājas Olimpiskajā centrā.
 
Kristīne Vakula,
LOC Kultūras daļas praktikante

Pievieno komentāru

Liepājā