Osipovs dibinās jaunu partiju 5

Latvijas Nacionāli demokrātiskās partijas (LNDP) līderis Jevgēņijs Osipovs dibinās jaunu partiju. Jaunā politiskā apvienība sauksies “Osipova partija”, un tās dibināšanas kongress Liepājā notiks 28. septembrī, vēstī ziņu aģentūra LETA.

Pamatojoties uz Drošības policijas sniegto informāciju, Uzņēmumu reģistrs (UR) atcēlis lēmumu par J. Osipova vadītās LNDP ierakstīšanu politisko partiju reģistrā.

UR preses sekretāre Līga Brice informēja, ka saskaņā ar Valsts tiesu ekspertīžu biroja atzinumu partijas priekšsēža J. Osipova paraksts pārreģistrācijai iesniegtajos dokumentos ir viltots.

Pagājušā gada decembrī politiskā organizācija iesniedza UR dokumentus pārreģistrācijai, kuros ir J. Osipova paraksti, taču, kā norādījusi DP, dokumentus nav aizpildījis pats partijas vadītājs, bet gan kāda cita persona, atdarinot parakstu.

Līdz ar to politiskā organizācija līdz šā gada 3. janvārim nav pieteikta ierakstīšanai politisko partiju reģistrā un saskaņā ar Politisko partiju likumu uzskatāma par darbību izbeigušu. Tas nozīmē, ka partija nevar realizēt savos statūtos noteiktos mērķus, proti, veikt politisko darbību.

J. Osipovs “Kursas Laikam” norādīja, ka UR lēmumu nolemts pārsūdzēt tiesā, iespējams, jau šonedēļ. Taču, zinot, ka tiesvedība var ilgt pat vairākus gadus, nolemts dibināt jaunu partiju, kas piedalīšoties gan Saeimas, gan arī pašvaldības vēlēšanās.  
“Osipova partija” būšot LNDP idejiskā mantiniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ilgvars

Tas tiešām ir Liepājas fenomens: ebrejs, kurš kopš 16 gadu vecuma pielūdzis Hitleru, tagad ar tādu pašu lielu aizrautību sludina naidu pret latviešiem un gruzīniem. Vienkārši prātam neaptverami, ka tas notiek mūsu pilsētā!

pirms 12 gadiem, 2008.08.29 09:32

arrī

Nu kad tā žīdu ģimene vienreiz nomierināsies? Cik redzu dzīvo cepuri kuldami, viss viņiem ir, gan mājas, gan mašīnas, gan darbs, gan saturīga brīvā laika aizpildīšana. Kāpēc jāprovocē tautu naids? Kas ir viņu sponsors? Vai viņi vēlās šeit panākt otru Gruzijas traģēdiju? Domāju, ka atbildes ir zināmas.

pirms 12 gadiem, 2008.08.29 08:47

soms

Varbūt labāk nodēvēt par Krievijas nacistu partiju? Vajadzētu konkursu par nosaukumu.

pirms 12 gadiem, 2008.08.28 15:14

murkata

sastāvā ir goti! aizmugurē tā kundze....

pirms 12 gadiem, 2008.08.27 11:35

Elga

Nu kāpēc Osipova partija? Vajadzēja pārsaukt par Idiota partiju!

pirms 12 gadiem, 2008.08.27 09:59

Liepājā