Orķestris aicina savā pulkā

VSIA “Liepājas Simfoniskais orķestris” (LSO) izsludina pieteikšanos uz flautu grupas koncertmeistara vietnieka vietu uz pilnu slodzi. Prasības pretendentam – akadēmiska muzikālā izglītība flautas spēles specialitātē un iespēja strādāt LSO pamatdarbā.

Lai piedalītos konkursā, pretendentam līdz šā gada 18. maijam ir jāiesūta pieteikuma anketa, CV, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Par iekļaušanu vai neiekļaušanu konkursa pretendentu sarakstā LSO paziņos uz pretendenta norādīto kontaktadresi līdz š.g. 25. maijam.

Līdz šā gada 7. aprīlim vēl ir iespējams pieteikties trīs vakantām vietām vijoļu grupā – I vijoļu grupas koncertmeistara vietnieka vietu uz pilnu slodzi un uz divām I vijoļu grupas stīgu instrumentu tutti mūziķa vietām (vienu uz nenoteiktu, otru – uz noteiktu laiku).

Konkursi norisināsies divās kārtās – pirmajā kārtā pretendenti spēlē obligātos skaņdarbus, otrajā – atskaņo fragmentus no simfoniskiem skaņdarbiem – orķestra grūtības.

Dokumentus sūtīt: Graudu iela 50, Liepāja, LV-3401 vai uz e-pasta adresi: info@lso.lv.

Visu konkursu nolikumi, pieteikumu anketas un II daļas programmas un nošu materiāli atrodami www.lso.lv/vakances. Neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruni 63489272 vai rakstīt uz e-pasta adresi: info@lso.lv.

Daina Vanaga,
Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā