Orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā" pieteikušies vairāk nekā tūkstotis dalībnieku

Orientēšanās spēlēm “Liepājas pēdas Latvijā”, kas norisināsies Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4.maijā, šogad pieteikušies 1202 dalībnieki 273 komandās. 91 komanda no tām ir kājāmgājēji, 112 – velobraucēji un 70 – autobraucēji.

Pērn orientēšanās spēlēs „Liepājas pēdas Latvijā” piedalījās 1066 dalībnieki 244 komandās, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Spēlēm šogad dota devīze “Atklāj Liepāju no jauna!”, kas atspoguļo orientēšanās spēļu būtību – iepazīt Liepāju vēl labāk, atceroties gan dažādus vēsturiskus notikumus, gan uzzinot par jauniem pilsētas objektiem, izveidotiem uzņēmumiem un radītiem pakalpojumiem.

Spēļu starts, kā ierasts, būs pie Liepājas domes, plkst. 12:00, bet finišs – Liepājas Olimpiskajā centrā, sākot no plkst. 16:00. Finišā dalībnieki varēs atgūt spēkus un sagaidīt spēļu rezultātus. Notiks arī radošās darbnīcas bērniem, PIKC “Liepājas Valsts tehnikuma” sarūpētās individuālās aktivitātes, kā arī Liepājas zemessardzes 44.bataljona prezentācijas un paraugdemonstrējumi. Apmeklētājus un spēļu dalībniekus priecēs atraktīvais pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš, uzstāsies Ivo Fomins ar grupu un DJ Raivis Ciekurzis.

Savukārt, spēļu noslēgumā, pēc rezultātu paziņošanas, ap pulksten 18 4.maija svētku koncertā uzstāsies Lauris Reiniks un MC orķestris. Uz svētku koncertu aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.

Pievieno komentāru

Liepājā