Notiks tradicionālais Tvīda brauciens

Liepājas tūrisma sezona simboliski tiks atklāta maija otrajā nedēļas nogalē. Šogad atklāšanas pasākumi notiks divu dienu garumā, un to caurvīs dzintara tēma par godu topošajai koncertzālei “Lielais Dzintars”, kura ar atklāšanas pasākumiem priecēs jau novembrī.

Sestdien, 9. maijā
BEZMAKSAS EKSKURSIJAS

Plkst. 11.00 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties dzintaru ķeršanas meistarklasē ar pieredzējušo dzintarnieci Ilzi Vainovsku, savukārt plkst. 14.00 notiks ekskursija “Dzintaru meklējot”  gida Anda Lāča vadībā. Iepazīt Liepājas Muzeja jaunāko ekspozīciju “Dienvidkurzemes ļaudis. Dzīve un darbs.” gida vadībā varēs uzzināt plkst.13.00 (arī pārējā laikā muzejs kā ierasts atvērts apmeklētājiem). Uz dzintaru ķeršanas meistarklasi un ekskursiju pieteikties iepriekš pa telefonu 634 80808, 29402111 vai e-pastu info@liepaja.travel.

“ATVĒRTĀS DIENAS” VIESNĪCĀS

Lai saviem radiem un draugiem, kas Liepājā tikai ciemojas, ieteiktu piemērotākās naktsmītnes, 9. maijā aicinām ielūkoties iecienītāko Liepājas viesnīcu numuriņos. Plkst 13.00 un plkst.16.00 – “Superior Class Hotel Līva”, savukārt plkst. 13.00 un plkst. 15.00 – “Hotel Kolumbs”.

SPINĀTU BALLE KUNGU IELAS RADOŠAIS KVARTĀLĀ
Sestdien jau no plkst. 10.00 ar īpaši veselīgu programmu aicina svinēta Spinātu balli, kurā būs gan “Zaļais lauku labumu tirdziņš”, gan arī Zaļā kokteiļa un skābeņu zupas gatavošanas meistarklase, kā arī “Spinātu dobes” darbnīca bērniem. Plkst. 12.30 un 13.30 apmeklētājus priecēs postfolka grupa “Zari”.

Svētdien, 10.maijā
BEZMAKSAS EKSKURSIJAS
Tūrisma sezonas atklāšana turpināsies ar dzintaru ķeršanas meistarklasi plkst. 11.00 un gidēto ekskursiju pa Liepājas Muzeja ekspozīciju “Dienvidkurzemes ļaudis. Dzīve un darbs, kas arī sāksies plkst. 11.00. Savukārt plkst 12.00 visi aicināti ekskursijā “Dzintaru meklējot” gides Marinas Vikaines vadībā. Uz dzintaru ķeršanas meistarklasi un ekskursiju pieteikties iepriekš pa telefonu 634 80808, 29402111 vai e-pastu info@liepaja.travel

LIEPĀJAS 6. TVĪDA BRAUCIENS

Pasākuma ideja ir pulcēt velobraucējus, kas tērpušies tradicionālā 30.gadu stila apģērbā, un kopā doties izbraucienā pa pilsētu. Īpaši gribam aicināt pasākumā piedalīties ģimenes, lai Mātes dienu pavadītu lieliskā veidā, kopā ar sev mīļajiem. Ar šo krāšņo braucienu, tiek simboliski atklāta Liepājas vasaras tūrisma sezona. Aicinām brauciena dalībniekus piedomāt par dzintaru tēmu apģērbā un aksesuāros

No plkst. 13.00 aicinām visus pulcēties Rožu laukumā Tvīda braucienam, kas šogad norisināsies jau sesto reizi. Lai paātrinātu dalībnieku reģistrāciju Tvīda braucienam pasākuma dienā, aicinām pieteikties elektroniski www.liepaja.travel mājaslapā vai http://ej.uz/tvids

Šī gada Tvīda brauciena maršruts: Rožu laukums – Graudu iela – Jūras iela – Promenāde – Celtnieku iela – Kūrmājas prospekts – Vites iela – Hika iela – loks gar stadionu cauri Jūrmalas parkam – Liepu iela – Jūrmalas iela – Alejas iela – Peldu iela – Malkas iela – Kungu iela – Apšu iela – Dārza iela. Visus, kas nepiedalās braucienā, aicinām uzmundrināt dalībniekus visa maršruta garumā. Lai gan braucienu pavadīs Valsts policija, aicinām vecākus pieskatīt savas atvases.

Brauciena noslēgums un Tvīda ballīte notiks Dārza ielas radošajā kvartālā Dārza ielā 4/8 no plkst. 15.00 līdz 18.00. Uz šo pasākumu aicināti arī tie liepājnieki un pilsētas viesi, kas nepiedalījās pašā velobraucienā. Viesus priecēs Liepājas Mūzikas vidusskolas Bigbenda koncerts, “Libava Sports” mazo dejotāju priekšnesums, stepa dejas grupas “Soul Tap” priekšnesums. Darbosies Retro fotosalons, un būs iespēja apstrādāt dzintara ķeršanas meistarklasēs atrasto vai līdzi paņemto dzintaru, kā arī apmeklēt citu meistaru darbnīcas. Tāpat arī notiks stilam atbilstošāko Tvīda brauciena dalībnieku apbalvošana ar "Liepājas Olimpiskais Centrs", "LAUMA LINGERIE", “Vīna studija”,“Red Sun Buffet”, restorānu "Pastnieka Māja" un “Olīve” atbalstu.

DZINTARI APMEKLĒ LOC BASEINS&SPA BEZ MAKSAS

Par godu vasaras tūrisma sezonas atklāšanai, īpašu pārsteigumu būs sagādājis Liepājas Olimpiskais centrs, kas vīriešiem ar vārdu Dzintars piedāvās bezmaksas LOC Baseins&SPA apmeklējumu 9. vai 10. maijā, uzrādot personas apliecinošu dokumentu.

Linda Finka
Mārketinga speciāliste
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Pievieno komentāru

Liepājā