Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks skolēnu koncerts "Lai skan!"

Trešdien, 11.februārī, plkst.18.00 Melngaiļa koncertzālē ar koncertu "Lai skan!", kas veltīts Liepājas 390.jubilejai, tiks noslēgts radošās partnerības projekts.

No 2014.gada septembra Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola īsteno Kultūras ministrijas atbalstītu Radošās Partnerības Projektu (RaPaPro). Tā laikā audzēkņi no sava skatu punkta izvēlējās Liepājas pilsētas vērtības, par kurām būtu jāzin ne tikai ikvienam iedzīvotājam, bet arī tūristiem un pilsētas viesiem. Tika izpētīta to vēsture, uzņemti video un audiāli ierakstītas šo vērtību skaņas.

Rezultātā ir izveidots gan mākslinieciski noformēts audio, gan video rullītis, kuros ietverts tādu pilsētas vērtību skanējums kā jūra, vējš, kaijas, kuģi, tramvajs, Trīsvienības baznīcas ērģeles un Liepājas simfoniskais orķestris. Projektā nozīmīgi sadarbības partneri bija Liepājas Neredzīgo biedrība un Liepājas dizaina un mākslas vidusskola, kuri gādāja par reklāmas rullīšu vizuālo ietērpu. Sadarbības rezultātā ir izstrādāti divi jauni Liepājas suvenīru prototipi, kuri tiks prezentēti koncertā „Liepāja skan!”.

Koncerta programmā iekļauta bijušo un esošo liepājnieku radīta mūzika, kā arī īstena liepājnieka Olafa Gūtmaņa dzeja.  Muzikālos priekšnesumus izpildīs Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas meiteņu koris un jauktais koris „Mare” ar diriģentu Andri Kontautu, zvanu ansamblis „Campanella” ar vadītāju Astru Ziemeli, kā arī solisti un instrumentālie ansambļi. Īpašs izaicinājums koncertā ir projekta sadarbības partnera PII „Rūķītis” bērnu iesaistīšana nelielā priekšnesumā, kuru nepilnā mēneša laikā, vadot nodarbības mūzikas skolā, sagatavojusi skolotāja Līga Šteinberga.  Par vizuālo noformējumu koncertā gādās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas skolotāja Zane Bluķe. Pirms koncerta visiem apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Liepājas muzeja izveidotu izstādi ar mūsu pilsētas vēsturiskām fotogrāfijām un atklātnēm.

Ieeja koncertā bezmaksas.

Pievieno komentāru

Liepājā