Notiks sacensības "Liepājas spēks 2014" 1

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un labu fizisko sagatavotību, Liepājas Sporta pārvalde organizē sacensības "Liepājas spēks 2014", kas notiks šā gada 13. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Sacensībās varēs piedalīties ikviens interesents, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs pārbaudīt savas fiziskās spējas dažādos vingrinājumos.

Sacensības norisināsies dažādās grupās individuāli – tautas grupa gan sievietēm, gan vīriešiem. Notiks arī elites sacensības vīriešiem, kur piedalīsies Latvijas labākie "crossfiteri". Iespēja piedalīties elites sacensībās tiks dota arī tiem, kas domā, ka ir spējīgi veikt šo grūto distanci. Papildus individuālajām distancēm notiks arī skolu komandu sacensības.

"Liepājas spēks 2014" ir izteiktas spēka, izturības un ātruma sacensības, kas ietver spēka vingrinājumu elementus ar dalībnieka personīgo svaru un pielikto svaru. Šāda veida sacensības pasaulē labāk ir pazīstamas kā "Crossfit", kas kļūst aizvien populārākas ne tikai Liepājā, bet arī visā pasaulē.

Vairāk informācijas Liepājas Sporta pārvaldes mājaslapā

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā