Notiks Robotikas sezonas noslēguma pasākums

Sestdien, 21. maijā, pulksten 10 Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē (Kr. Valdemāra ielā 4), notiks Robotikas sezonas noslēguma pasākums, informē Liepājas Universitātes Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Notiks sacensības Liepājas pilsētas skolu 2. –  12. klašu skolēniem, kā arī darbnīcas skolēnu vecākiem un draugiem, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un citiem interesentiem.

Programmā būs robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstes, robotu sumo cīņu turnīrs, FLL Trash Trek misiju izpilde.

Sacensību dalībnieku līdzjutējiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās robotikā, matemātikā un mehatronikā. Ikviens varēs iemēģināt spēkus robotu vadīšanā un programmēšanā.

Informācijas tehnoloģiju studiju programmas direktors Dzintars Tomsons atzīst tehnoloģiju nozīmi mūsdienu cilvēku dzīvē: "Mūsdienās, pieaugot tehnoloģiju nozīmei un pieejamībai sabiedrībā, jānodrošina skolas bērnu un jauniešu savlaicīga sagatavošana to izmantošanai un jārada vismaz daļai no viņiem interese par tehnoloģiju radīšanu, kļūstot par inženieriem. Roboti un to programmēšana ir tikai vieni no tehnoloģiju veidiem."

Dalība robotikas sezonas noslēguma pasākumā ir bez maksas un uz to ir aicināti visi interesenti, norāda pasākuma organizatori.

Pievieno komentāru

Liepājā