Notiks "Mākslas pasāžas RADI" audzēkņu zīmējumu izstādes atklāšana

Pirmdien plkst.16.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāles foajē notiks Mākslas pasāžas RADI audzēkņu zīmējumu izstādes atklāšana. Darbi veidoti Liepājas pilsētas pašvaldības Veselības veicināšanas projektu konkursā atbalstītā projekta „Radošās nodarbības” ietvaros un veltīti veselīga dzīvesveida tēmām.

Biedrība – radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāžā RADI” no 1 jūnija līdz 6. augustam piedāvāja Liepājas jauniešiem veselīgi radošās nodarbības, kas notika reizi nedēļā. Radošajās nodarbībās aicināti tika visi pusaudži, kuri vēlējās piedalīties tematiski radošajās nodarbības, kuru laikā bija iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu, tika pārrunāts, kā neiekrist akarību lamatās, kā arī kopīgi tika veidoti radoši darbi, ar kuru palīdzību pusaudzis uzrunā pusaudzi par šīm tēmām.

Kopumā radošās nodarbības nodrošinās profilaktisku veselīga dzīvesveida pieņemšanu, veicina viņu zināšanas un prasmes par veselīgu dzīvesveidu un veselīgu uzturu, kā arī veselības veicināšanu kopumā. Radošo nodarbību mērķis - nodrošināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu un veselības veicināšanu kopumā, sniegt zināšanas un veselīga uztura prasmes. Papildus tam neformālā izglītība un lietderīgi pavadītais laiks spēj veidot lielu lomu veselīga dzīvesveida uzturēšanā tieši bērnu un jauniešu vidū.

Projekta ietvaros ne tikai runājām par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, bet arī gleznojam un zīmējam. Nesen gatavojām veselīgo našķi. atbalsta Liepājas pilsētas Dome.

Projekta noslēguma izstādē būs apskatāmi dažādi jauniešu veidotie darbi – pašu izdomātas un noformētas veselīgu našķu receptes, plākāti pr veselīgu dzīvesveidu, lielformāta glzenojumi ar devīzi “Esi vesels, esi brīvs” – kā fotogrāfiju fons un lielformāta krāsu darbi, kuri tika veidoti balstoties uz sevis apzināšanos, sajušanu un visu, kas katram individuāli like justies laimīgam un labi šeit un tagad.

Studijā „Mākslas Pasāža RADI” bērniem no 3 gadu vecuma, jauniešiem un pieaugušajiem bez vecuma ierobežojuma ir iespēja apmeklēt vispusīgas radošās nodarbības. Apmācības notiek gan latviešu, gan krievu valodā. Biedrības pārstāvji informē, ka studija piedāvā licenzētas izglītības programmas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Mācību procesa laikā ir iespēja apgūt tādus vizuāli plastiskās mākslas mācību priekšmetus, kā kompozīcija, krāsu mācība, grafika, gleznošana u.c.

Profesionāli izstrādātā mācību metodika ir vērsta uz individuālu un motivētu pieeju, lai katrs audzēknis sajustu savu radošo potenciālu un gandarījumu par savu izaugsmi un sasniegtajiem rezultātiem.

"Mākslas Pasāža RADI" regulāri organizē dažādus radošus projektus bērniem un jauniešiem, kuru pamatā tiek apvienota gan profesionālās ievirzes metodika, gan lietderīga brīvā laika pavadīšana. Kā piemēru var minēt jau par tradīciju kļuvušo bērnu un jauniešu plenēru "Mazā Marīna", dažādas radošās darbnīcas pilsētā.

Sīkāka informācija pa tālr. 26379177 vai mp.radi@inbox.lv.

Ilze Elizabete Rasa

Pievieno komentāru

Liepājā