Notiks Liepājas Universitātes rīkotā tiešsaistes diskusija par nodarbinātību radošām personām

Trešdien pulksten 18.30 notiks Liepājas Universitātes (LiepU) rīkotā tiešsaistes diskusija, kas paredzēta jauniešiem, īpaši liepājniekiem, kas vēlas savu nākotni saistīt ar radošām jomām, aģentūru LETA informēja augstskolā.

Diskusijas fokusā būs pieredzes stāsti, piemēri, iespējas radošām personām - kā nokļūt no idejas līdz saimnieciskai darbībai, kā izmantot savas radošās prasmes un intereses, lai gūtu peļņu.

Diskusiju organizē LiepU Mākslas pētījumu laboratorija (MPLab) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatoru. Liepājas un Liepājā bāzētie jaunie, radošie uzņēmēji dalīsies savā pieredzē, centīsies iedvesmot un iedrošināt jauniešus sākt uzņēmējdarbību, bet tos, kas vēl mācās skolās, pievērst uzmanību radošo tehnoloģiju apgūšanai, lai nodrošinātu sev plašas iespējas nākotnē.

Diskusiju vadīs LIAA Liepājas Biznesa inkubatora vadītājs Gints Reķēns, tajā piedalīsies Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns, LiepU Mākslas pētījumu laboratorijas vadītāja Anna Priedola, "Dirty Deal" audio vadītājs, kultūras notikumu producents Kristaps Puķītis, Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte un video mākslinieks, producents, režisors un video izstrādes kompānijas M27 vadītājs Mikus Austers. Katrs diskusijas dalībnieks pārstāv savu nozari, lai visi kopā veidotu pēc iespējas pilnīgāku skatījumu uz Liepājas radošo jomu.

Būt radošam mūsdienu un tuvākās nākotnes darba tirgū pieprasa lielu iniciatīvu un mērķtiecību. Lai piepildītu savas ieceres ir nepieciešams dažāda veida atbalsts, izpratne par iespējamo pašvaldības atbalstu, sadarbības partneri. Diskusijas organizatori vēlas iedrošināt radošās personības būt uzņēmīgiem un aktīviem, lai sasniegtu savas dzīves piepildījumu un veicinātu Liepājas attīstību, norādīja augstskolā.

Diskusija notiek lekciju ciklā "Update. Hybrid Lab" un tā ir paredzēta studentiem, vecāko klašu skolēniem, māksliniekiem, pedagogiem un citiem interesentiem. Visi notikumi ir bezmaksas un skatāmi tiešsaistē.

Diskusijā būs iespējams iesaistīties reāllaikā "Zoom" platformā vai "YouTube", kā arī to skatīties ierakstu arhīvā. Pieteikšanās anketu var atrast mājaslapā "https://update.mplab.lv".

Pievieno komentāru

Liepājā