Notiks labdarības akcija veciem un vientuļiem cilvēkiem

Dāņu uzņēmējs un ''Vecais Vikings'' īpašnieks Peders Rathlefs organizē labdarības akciju, kuras iecere ir sniegt veciem vientuļiem cilvēkiem uzmanību, pozitīvas emocijas un kopā būšanas prieku Ziemassvētku laikā. Šajā projektā brīvprātīgi piedalās vairāki Liepājas uzņēmēji, motoklubi un izglītības iestāde, informē organizatori.

Akcija norisināsies 24. decembrī ''Vecajā Vikingā'', kad pateicoties a/s ''Liepājas autobusu parks'' un motoklubu ''West Coast Liners'' un ''Iron Wolf'' līdzdalībai, vientuļie sirmgalvji no Liepājas sociālām mājām tiks nogādāti pasākuma norises vietā. Šajā svētku laikā svarīgi ir uzrunāt auditoriju emocionāli, tāpēc pulksten 12 senioriem Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi būs sagatavojuši Ziemassvētku koncertprogrammu. Savukārt, par svētku mielastu, aptuveni 200 sirmgalvjiem, būs parūpējies akcijas organizators restorāns/naktsklubs ''Vecais Vikings'', bet nelielas svētku dāvaniņas vientuļie cilvēki saņems no uzņēmuma SIA ''Baltik IT''. Skaistus un individuālus ielūgumus uz šo labdarības akciju katram vientuļajam sirmgalvim sarūpēja ''USH Liepājas dizains''.
 
Labdarības akcijā tiek aicināts piedalīties ikviens. Tieši Ziemassvētku dienā, 24. decembrī no pulksten 12 līdz 15, pie restorāna/naktskluba ''Vecais Vikings'' būs novietoti divi mikroautobusi ar motokluba "Iron Wolf" un "West Coast Liners" logo, kuros varēs atstāt saziedotās mantas sirmgalvjiem. Cilvēki tiek aicināti ziedot šķīvjus, galda piederumus, gultasveļu, dvieļus, mazo sadzīves tehniku un citas lietas, kas būtu noderīgas ikdienas gaitās vecajiem un vientuļajiem cilvēkiem.

Pievieno komentāru

Liepājā