Notiks koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot"

12. decembrī pulksten 18 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē jau vienpadsmito reizi notiks Sociālā dienesta rīkotais koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot", kurā uzstāsies cilvēki ar īpašām vajadzībām un viesmākslinieki - kanisterapijas komanda ar apmācītiem suņiem. Koncertā ieeja bezmaksas.

Šis emocionāli sirsnīgais Ziemassvētku koncerts katru gadu pulcē plašu skatītāju un atbalstītāju pulku. Koncerts ir par brīvu, un to laipni aicināti noskatīties arī Liepājas iedzīvotāji.

Koncertā piedalīsies Liepājas Speciālā internātpamatskola, Sanija Roze un Sanita Roze, Laura Dudare, Sociālā dienesta Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem, VSAC „Kurzeme” filiāle “Iļģi”, VSAC „Kurzeme” filiāle “Aizvīķi”, Liepājas Neredzīgo biedrība, Sieviešu invalīdu asociācijas “Aspazija” ansamblis, Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālās biedrības Latvju deju kopa, Kristīgā bērnudārza – skolas, pirmsskolas izglītības iestāde, Liepājas Katoļu pamatskola, Liepājas Cirka studija, BJC „Vaduguns” bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām klubiņš „Pasaulīte”.

Koncerta dalībniekiem un apmeklētājiem muzikālu sveicienu sagatavojuši īpašie viesi – Kanisterapijas komanda ar apmācītiem suņiem.

Pievieno komentāru

Liepājā