Notiks jauno ģimeņu apmācība

No 7. līdz 11. februārim Liepājā, viesnīcā "Fontaine Royal" notiks jauno ģimeņu apmācība (ievadkurss tām ģimenēm, kuras vēlas uzsākt neirorehabilitācijas programmas īstenošanu, norises laiks no plkst.9.-18), savukārt no 13. līdz 17. februārim individuālās konsultācijas saņems ģimenes, kuras jau darbojas programmā, informē organizatori.

Dalības maksa ir 10 lati no cilvēka dienā, bet ģimenēm, kuras jau strādā programmā – bezmaksas.

Savukārt, ja no vienas ģimenes nāks vairāki ģimenes locekļi – kopējā maksa nepārsniegs 100 Ls (tātad, maksā par 2 cilvēku piedalīšanos, bet semināru var apmeklēt visi ģimenes locekļi) . Iespējama arī pēcapmaksa.

Pieteikties aicina līdz janvāra beigām, zvanot pa tālruni 2 699 74 56.

Seminārā aicināti piedalīties vecāki un aprūpētāji, kas strādā ar bērniem ar dažādam neiroloģiskām problēmām; cilvēki, kuru ģimenē ir bērns vai pieaugušais ar jebkura veida smadzeņu bojājumu – arī pēc traumām vai insulta; professionāļi, kas strādā ar šādiem pacientiem,  - ārsti, vidējais un jaunākais medicīniskais personāls,pedagogi. Pēc semināra var saņemt apliecību par piedalīšanos.

Programmas īstenošanas pamatā ir vecāku izpratne par bērna veselības stāvokli un motivācija pašiem katru dienu ar bērnu strādāt, lai to uzlabotu. Bērna vecāki tiek izglītoti par bērna nervu sistēmu, problēmām un iespējām pašiem veicināt viņa attīstību. Savukārt programmas otrais etaps ir individuālas rehabilitācijas programmas sastādīšana bērnam.

Bozena Bejnara Slavova ir poļu izcelsmes amerikāniete, kura, izmantojot savas zināšanas un profesionālo pieredzi, kopš 1985. gada regulāri organizē ģimeņu apmācību dažādās Eiropas valstīs. Viņa ir viens no tiem nedaudzajiem cilvēkiem, kuriem ir bijusi iespēja praksē apgūt metodi, kas ļauj palīdzēt bērniem ar neiroloģiskām saslimšanām. Savā lektores darbā viņa iepazīstina vecākus un speciālistus ar Neiroloģiskās Attīstības programmu, kuru vairāk kā pirms 50 gadiem radījis Glens Domans.

Pievieno komentāru

Liepājā