Notiks diskusija "Latvijai 100 – būt vai nebūt latviešiem"

8. maijā no pulksten 16 Liepājā, Lielajā ielā 12, biedrība ''Latvijas vairogi' sāks  īstenot diskusiju ciklu "Latvijai 100 – būt vai nebūt latviešiem" .

“Pirmajā paneļdiskusijā  vēlamies izglītot, informēt,  runāt un kopīgi domāt par globalizācijas ietekmes uz nacionālajām vērtībām, identitāti nozīmi un sekām izglītības jomā,” informē biedrības pārstāve Signe Frickausa. ''Pasākuma noslēgumā skatīsimies Leonarda Inkina dokumentālo filmu "Būt latvietim".''

Aicināts ikviens pieteikties dalībai pirmajā diskusiju cikla paneļdiskusijā: "Latviskā identitāte mūsdienu  globalizācijas  ietekmē: izaicinājumi, lamatas, drošība".

Paneļdiskusijas tēzes: Sabiedrības izpratnes veidošana par latviskās identitātes „ iznīcināšanas  programmas”  vēsturi un mērķiem, nākotnes ietekmi. Par izglītības programmu satura veidošanu, sabiedrības iespējām ietekmēt programmu saturu un kvalitāti.

Latvijas Vairogi ir biedrība – apolitiska sabiedriskā labuma organizācija, kas dibināta šī gada martā, ieguvusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu aprīlī.

Biedrības galvenais mērķis – veicināt latviešu tautas un valsts nacionālo, kultūras un tradicionālo vērtību atdzīvināšanu, nostiprināšanu, uzturēšanu, skaidrošanu un popularizēšanu, tai skaitā laulības aizsardzības un atbalsta  nodrošināšanu, ar to saprotot   savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērna tiesību ievērošanu Latvijā.

Mūsu mērķa sasniegšanas pirmo pasākumu rīkojām  ģimenisko vērtību aktualizēšanai, pilnveidei pasākumā " Tuk, tuk, tuk, taisīsim putnu bērniem mājas" ģimenes gatavoja putnu būrus, ko arī kopā likām kokos Raiņa parkā, Liepājā,kas notika aprīļa sākumā.

Pieteikšanās, dalības apstiprināšana diskusijai pa tālruni 27431365.


Pievieno komentāru

Liepājā