Notiks Biznesa rīts

Ceturtdien, 12.decembrī, notiks jau septītais Kurzemes Biznesa inkubatora sadarbībā ar SEB banku, Liepājas Universitāti, Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētais Biznesa rīts.

Šoreiz tajā tiks runāts par personāla vadības jautājumiem un tā atlases procesiem, kas nenoliedzami ir aktuāls jautājums daudziem uzņēmējiem.

Tikšanās laikā savā pieredzē dalīsies Baltijas vadošā sieviešu veļas ražotāja SIA "LAUMA LINGERIE" personāla vadītāja Anda Kuncīte, kura stāstīs par personāla vadības praktiskajiem aspektiem, grūtībām un ieteikumiem, savukārt SIA „Personāla attīstības risinājumi” valdes locekle, konsultante un trenere Dzintra Zālīte dalīsies savā ilggadējā pieredzē par to, kā pareizi sastādīt sludinājumu, kādus kanālus un iespējas vislabāk pielietot, lai sludinājums sasniegtu pareizo mērķauditoriju „īstā” darbinieka meklēšanas un atlases procesā, kā arī sniegs atbildes uz citiem personāla atlases jautājumiem.

Uz tikšanos Biznesa rītā 12.decembrī plkst. 10 – 12, viesnīcas "Promenade Hotel" Hika zālē (Vecā ostmala 40, 2.stāvs)! Pieteikšanās līdz 11. decembrim, rakstot uz e-pastu liga.cerpa@kbi.lv.

Atgādinām, ka Biznesa rīts tiek organizēts ik mēnesi un tas ir bez maksas.

Līga Cērpa

Pievieno komentāru

Liepājā