Notiek mazo mākslinieku plenērs "Mazā marīna"

Radošā gaisotnē jau trešo gadu pēc kārtas mazo mākslinieku darbos tiek iemūžinātas Liepājai raksturīgās vietas. Šogad plenērā piedalās vairāk kā trīsdesmit bērni gan no Liepājas, gan Grobiņas. Radošās pilnveides studijas „Mākslas Pasāža RADI” organizētajā plenērā kā sadarbības partneris arī šogad piedalās Grobiņas Mūzikas un mākslas skola.

Bērnu plenēra „Mazā marīna 2015” ietvaros profesionālu mākslas pedagogu vadībā bērni jau ir paspējuši dažādās tehnikās zīmēt grafiskus darbus, bet turpmākā plenēra programma paredz veidot gan bērnu iemīļotās smilšu skulptūras Liepājas pludmalē netālu no pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem, gan kopā ar lielajiem māksliniekiem ceturtdien gleznot Karostā. Savukārt piektdien bērni veidos darbus dažādās jauktajās tehnikās, attēlojot Vecpilsētas skaistākās vietas.

Plenērā tapušie darbi visiem interesentiem būs apskatāmi jau šo sestdien 18.jūlijā Liepājas muzeja dārzā Kūrmājas prospektā, kur notiks kopīgā izstāde ar profesionālajiem māksliniekiem. Labākie bērnu darbi tiks apbalvoti. Uz pasākumi ir aicināts ikviens interesents.

Bērnu un jauniešu plenēru „Mazā Marīna 2015”  finansiāli atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un SIA „Matetris”, personisku paldies mazie mākslinieki un radošās pilnveides studija „Mākslas Pasāža RADI” saka Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes vadītājam Jurim Jirgenam un SIA „Matetris” direktoram Marekam Aišim.

Pievieno komentāru

Liepājā