Noslēgusies "Liepājas velo vasara"

No 01.06.2015. līdz 01.09.2015. jau otro gadu pēc kārtas norisinājās Biedrības "Velo-Redele" rīkotais vasaras izaicinājums velosipēdistiem – "Liepājas velo vasara 2015", kurā piedalījās 402 dalībnieki un kura galvenais kritērijs bija – visvairāk nobrauktie km ar velosipēdu. Pasākums norisinājās 3 mēnešu garumā un bija interesants ar to, ka aktīvie velosipēdisti varēja savus ikdienas braucienus ar velosipēdu saskaitīt (izmantojot aplikāciju „endomondo”) un piedalīties vērtīgu balvu izcīņā. Pasākums tika rīkots ar mērķi veicināt ikdienas velobraucēju skaitu un to aktivitāti velosipēdistiem visaktīvākajā – vasaras sezonā. Jāatzīmē, ka šī nebija kā klasiska velosipēdu sacensība, kad dalībnieki pulcējas vienuviet un dodas distancē, bet gan tāda, kur katrs ikdienā uz darbu vai kur citur nobrauktais km varēja palīdzēt balvu izcīņā.

Biedrības „Velo-Redele” atbildīgais par šī pasākuma organizēšanu – Mārtiņš Zālītis uzskata, ka pasākums, kuru biedrība rīko jau otro gadu pēc kārtas, ir izdevies, šogad dalībnieku skaits ir nedaudz vairāk kā divkāršojies un kopā izaicinājumam pievienojās 402 dalībnieki, kopā veicot 148857 km un uz velosipēdiem laika ziņā pavadot nedaudz vairāk par 1 gadu. Pasākuma dalībnieku vidū valdīja ļoti draudzīga atmosfēra un komentāru sadaļā netrūka uzslavas un atbalsts viens otram.

Šādu pasākumu Biedrība „Velo-Redele” rīkoja otro reizi un šogad sievietes piedalījās atsevišķā ieskaitē, kas nebija pirmajā gadā un jāatzīmē, ka dāmas patiesi aktīvi ņēma dalību un neatpalika no vīriešu sasniegumiem. Kā jaunums bija „garākais brauciens vienā reizē”, kur ar nedaudz vairāk kā 300km vienā dienā vienā reizē uzvarēja Armands Macpans, savukārt no sievietēm Baibai Petkus padevās gandrīz 120 km liela distance vienā dienā. Velo-Redele arī izveidoja pasākuma lapu sociālajā tīklā Facebook, kur dalībnieki dalījās ar lieliskiem fotouzņēmumiem, kas ļoti labi parāda Latvijas skaisto dabu un vietas.

Visdrīzāk šāds pasākums norisināsies arī nākamgad, jo šogad liels paldies jāsaka Liepājas pilsētas domei, kas atbalstīja Biedrības „Velo-Redele” pieteikumu finansējuma saņemšanai šāda pasākuma organizēšanai.
Biedrība „Velo-Redele” arī saka lielu paldies citiem atbalstītājiem, kas noticēja un sniedza atbalstu pasākuma balvu nodrošināšanai un tie ir:

Liepājas Olimpiskais centrs
Čili Pica
Druvas saldējums
Birojiņš Velo
Elvi veikali Liepājā (Dzintaru ielā 25/27; Rīgas ielā 10; Talsu ielā 47)
Kempings „Usmas Meķi”
Kafejnīca „Darbnīca”
   
Vīriešu kopvērtējums:            Sieviešu kopvērtējums:       
1. Jānis Ašmanis                1. Marina Karloviča   
2. Armands Macpans          2. Baiba Petkus
3. Imants Priede                 3. Arta Glumane       
4. Armands Jaunzems        4. Inta Untenberga
5. Gints Samedovs             5. Eva Irbe-Šulca
6. Arturs Vecvagars            6. Zane Zālīte
7. Romualds Grumbins       7. Daiga Mūrniece
8. Bruno Buncis                8. Ilze Mažaika
9. Ainars Bergs                  9. Una Niedre
10. Askolds Gludavs              10. Zane Kurpa

   
Apbalvošana notiks 26.09.2015. plkst. 18:00 kafejnīcā „Darbnīca”, Liepājā, Lielā ielā 8.
   
Pēc pasākuma dalībnieki un citi interesenti dosies kopējā izbraucienā pa Liepāju, lai kopā pavadītu laiku, dalītos iespaidos un pieredzētajā, kas iegūts vasarā krājot km pārvietojoties ar velosipēdu.
   
Papildus informāciju par katra dalībnieka rezultātiem iespējams aplūkot Biedrības „Velo-Redele” mājaslapā:
http://velo-redele.mozello.lv/jaunumi/

Velo-Redele
Lai labi ripo un vējš vienmēr mugurā

Pievieno komentāru

Liepājā