Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgušies Liepājas Olimpiskā centra stadiona "Daugava" būvdarbi administrācijas un sportistu ģērbtuvju ēkā

Liepājas Olimpiskā centra stadiona "Daugava" administrācijas un sportistu ģērbtuvju ēkā, Jūrmalas parkā 3, noslēgušies būvdarbi un ēka ir pieņemta ekspluatācijā, noskaidroja aģentūra LETA.

Patlaban ēka tiek aprīkota ar mēbelēm un nepieciešamo inventāru.

Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti, projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana stadiona "Daugava" ģērbtuvju ēkā, Liepājā" gaitā ēkā veikta fasādes sienu, cokola, jumta un bēniņu siltināšana, logu un durvju nomaiņa, pirmā stāva grīdu siltināšana, iekšējo inženiertīklu pārbūve, tostarp ūdensapgādes, apkures sistēmas un elektroinstalāciju pārbūve, automātiskā ugunsgrēka signalizācijas un zibens aizsardzības sistēmu uzstādīšana, kā arī jaunas kanalizācijas sistēmas un ventilācijas sistēmu izbūve.

Ēkas pirmais stāvs ir pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Būvdarbus veic SIA "Liepājas celtnieks" saskaņā ar SIA "Energy audit" izstrādāto būvprojektu.

Projekta kopējās izmaksas ir 418 821 eiro, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums - 176 338 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā