Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro labākos "Liepājas vilnī"

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs 26. janvārī organizēja gadskārtējās kuģu modeļu sacensības mini baseinā "Liepājas vilnis 2013" ar mērķi popularizēt skolēnu tehnisko jaunradi, attīstīt bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas kā arī profesionāli novērtēt bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Sacensības notika Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā "Laumiņa", kur šovasar ar domes un Izglītības pārvaldes atbalstu tika ierīkots jauns mini baseins.

Šoreiz uz sacensībām bija ieradusies kuģu modelisma komanda no Klaipēdas tehniskā jaunrades centra, pa vienai komandai no Rīgas Jauno tehniķu centra un Rīgas Tehniskās jaunrades nama Annas 2, divi dalībnieki no Liepājas 2.vsk. skolotāja Jurija Afoņkina vadībā,  kā arī trīs kuģu modelisma pulciņi no Liepājas Bērnu un jaunatnes centra skolotāju Pāvela Ivanova, Ulda Skamara un Guntara Graudiņa vadībā.

Kopā sacensībām bija reģistrējušies 45 kuģu modelisti. Sacensības notika 4 modeļu klasēs (EX - 600g, EX – 600e, EK - 600, EH - 600).

Rezultāti:

EX - 600g        1.vieta        Maksims Gribkovs (Rīga „Annas 2)
            2.vieta        Aleksandrs Maceraliks (Rīgas JTC)
            3.vieta        Justinas Urbutis (Klaipēdas TJC)
 
EX – 600e        1.vieta        Roberts Kupčs (Liepājas BJC)
            2.vieta        Edgars Varnovskis (Liepājas BJC)
            3.vieta        Aleksandrs Maceraliks (Rīgas JTC)
 
EK - 600        1.vieta        Sergejs Leonovs ( Liepājas BJC)
            2.vieta        Sandis Rabčuks ( Liepājas BJC)
            3.vieta        Markuss Strela ( Liepājas BJC)
 
EH - 600        1.vieta        Sandis Rabčuks (Liepājas BJC)
            2.vieta        Renārs Osītis (Liepājas BJC)
            3.vieta        Anatolijs Moisejenko (Liepājas BJC)

Pievieno komentāru

Liepājā