Norit balsošana par labāko Liepājas pludmales fotogrāfiju

Lai noskaidrotu labāko 2015. gada vasaras Liepājas pludmales fotogrāfiju, no 7. septembra līdz 20. septembrim iedzīvotāji aicināti piedalīties balsošanā un novērtēt 12 fotogrāfijas, kurās to autori attēlo Liepājas pludmali raksturojošas ainas, tās daudzveidību, kā arī neierastus rakursus.

Nobalsot par labāko pludmales fotogrāfiju var Liepājas pilsētas „Facebook” profilā: https://www.facebook.com/liepajalv.

Fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” balsošanā piedalās 12 bildes, kuras atzītas kā mēneša labākās fotogrāfijas. To autori ir: Emīlija Bogdānova, Ieva Strazdiņa, Vija Požarnova, Artis Dejus, Valērija Kudrjanoka, Evija Barkāne, Alfrēds Ulmanis, Žanete Eglīte, Andrius Aleksandravičius, Ruslans Šuļga, Agija Vehtere un Margita Dinne.

2015. gada labākās pludmales fotogrāfijas autors, kurš balsošanā Liepājas pilsētas „Facebook” profilā saņems visvairāk „patīk” atzīmju, saņems dāvanu karti no pludmales kafejnīcas „Red Sun Buffet” un fotogrāfa Edgara Poheviča, kā arī vēl citus pārsteigumus.

Atgādinām, ka šovasar no 1. maija līdz 31. augustam ikviens tika aicināts piedalīties fotogrāfiju konkursā „Noķer vasaru Liepājas pludmalē”, nofotografējot Liepājas pludmali vai kādu objektu, parādību, aktivitāti, kas redzama Liepājas pludmalē un to publicējot sociālajos tīklos.

Dace Ķēde, Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā