Norisināsies Pianisma zvaigžņu festivāla Post scriptum koncerts

7. maijā plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies XXII Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla Post scriptum koncerts, ziņo Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību speciāliste Liena Ozola.

Koncerta apmeklētāji dzirdēs izcilā krievu komponista Nikolaja Rimska-Korsakova leģendāro viencēliena operu "Mocarts un Saljēri", kas tapusi ar Aleksandra Puškina t.s. "mazās traģēdijas" tekstu un stāsta par ģēnija un amatnieka radošās greizsirdības cauraustajām attiecībām.

Mocarta lomā dzirdēsim Lituvas tenorus – Mindaugu Jankausku, un Saljēri būs Lietuvas baritons – Jevgeņijs Hrebtovs. Iestudējuma idejas autors un klavierdalībnieks ir pasaulslavenais ekspansīvais pianists Aleksandrs Palejs. Koncertā piedalīsies arī lietuviešu pianists Pauļus Pancekausks. Izrādes režija – Valentīns Masaļskis (Lietuva), skatuve un tērpi – Renāta Valčika (Lietuva).

Programmā iekļauta arī ģeniālā austriešu komponista Volfganga Amadeja Mocarta Piektā klaviersonāte Sol mažorā un 11. klaviersonāte La mažorā.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā