Norisināsies akcija "Apceļo Kurzemi"

No maija līdz 30.septembrim Kurzemē jau septīto gadu norisināsies akcija "Apceļo Kurzemi", informē Kurzemes tūrisma asociācijā.

Šogad akcijas tēma ir "Kurzemes meistarstiķi". Kurzemes apceļošanas akcijā iekļauti apskates objekti, darbnīcas un ražotāji, kas raksturīgi Kurzemei vai ar kuriem kurzemnieki īpaši lepojas.

Akcijas laikā Kurzemes apceļotājiem būs iespēja iepazīties ar dažādām tradīcijām un ieražām Kurzemē: maizes cepšanu, zivju kūpināšanu, medus sviešanu un seno žogu veidošanu. Tāpat varēs iepazīt dažādas saimniecības - piemēram, šitaki sēņu un strausu audzētavu, ķirbju un lavandu laukus, bišu dravas un bišu dziedinātavu. Ar amatu prasmēm iepazīties varēs audēju, keramikas, sveču liešanas, kokapstrādes, dzintara aproču un seno kuršu rotu tapšanas darbnīcās.

Apceļošanas dalībnieku anketas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros vai lejuplādēt Kurzemes tūrisma asociācijas mājaslapā.

Aktīvākajiem Kurzemes apceļotājiem būs iespējams piedalīties uzņēmēju piedāvāto balvu izlozē. Izloze un akcijas noslēgums paredzēts Kurzemes tūrisma asociācijas gada balvas "Lielais Jēkabs 2015" pasniegšanas ballē novembra beigās Tukumā. Galvenā balva būs 200 eiro dāvanu karte no aktīvās atpūtas preču veikala "Gandrs". Papildus galvenajai balvai būs iespēja laimēt vēl 35 akcijas atbalstītāju sarūpētās balvas - piemēram, lidojumu gaisa balonā, skrejriteni vai dāvanu karti Liepājas teātrī.

Lai kļūtu par izlozes dalībnieku, katram akcijas dalībniekam jāsakrāj zīmodziņi no vismaz 12 apmeklētajiem akcijas objektiem.

Pievieno komentāru

Liepājā