Noraida apgalvojumus par smēķēšanu Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centrā 3

Kā portālu Rekurzeme informēja kāds lasītājs, Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centra (JPVAC) trešajā stāvā esot "viss piepīpēts un smird". Uz vietas gan neizdevās pārliecināties, ka būtu kāda nelegāla smēķētava.

Trešajā stāvā, "ķirurgu galā", tiek remontēts 303. un 304. kabinets - tur būs mazā operāciju zāle un masiera kabinets.  Iespējams, amatnieki smēķējuši, taču darba vietā sastaptais Ivo Liepiņš to noliedz: "Iekšā nesmēķējam."

Centra vadītāja Ilona Kodola teic, ka nevienam nav dota atļauja smēķēt centra telpās. Arī personālam jādodas ārā no veselības aprūpes iestādes. Šādu sūdzību - par piesmēķētu gaiteni - viņa uzklausot pirmo reizi. Meistariem, kuri remontējuši kardiologa kabinetu un tam tuvumā esošās telpas, viņa gan aizrādījusi vairākkārt, tur redzēta arī cigarešu paciņa uz palodzes. Taču šiem meistariem viņa cigaretes tuvumā neesot redzējusi.

Operāciju zāle tiek veidota, lai uz vietas centrā varētu veikt nelielas ķirurģiskas manipulācijas, savukārt masieris uz 3. stāvu pārcelsies tad, kad aprīlī JPVAC sākšot 2. stāva renovācijas projektu - pēc tā īstenošanas tur atradīsies tikai ģimenes ārstu prakses, ne masiera kabinets.

"Ja kāds jūt, ka telpās tiek smēķēts, var nākt un teikt vai nu man, vai veselības aprūpes vadītājai Dzintrai Vecbaštikai - atrodamies pirmajā stāvā. Tad varēsim reaģēt operatīvi," ieteic I. Kodola.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aina

Nu celtnieki jau arī ir tikai cilvēki... Var gadīties, ka darba aizsardzības speciālists aizmirsa noinstruēt...

pirms 8 gadiem, 2013.03.12 09:23

Nesmēķētājs

Vai pēc alkohola un sexa nesmirdēja? Prieks, ka tam "kādam lasītājam" šodien būs ko palasīt "Rekurzemē". Tik acīgam cilvēkam ar tik jūtīgu degunu jāpiesakās pie Brigitas Maksimovas- varēs ostīt gaisu un kustēties "zaļi".

pirms 8 gadiem, 2013.03.12 09:17

Baiba

Žēl ka tās smakas nelien iekšā telefonā filmējot vai fotogrāfējot.
paldies Jums!

pirms 8 gadiem, 2013.03.11 15:33

Liepājā