Nometnes laikā bērni un jaunieši studēs Liepājas arhitektūras un pilsētas ainavu

Biedrība - radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāža RADI" sadarbībā ar Liepājas A.Puškina 2. vidusskolu organizē atvērta tipa dienas nometni 40 bērniem vecumā no 7 līdz 16 gadiem laika posmā no 8. līdz 19. jūnijam. Nometne darbosies no 10:00 – 13:00 katru darba dienu divu nedēļu garumā. Projektu  atbalsta Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Piedāvātā nometnes programma paredz profesionālu mākslas pedagogu vadībā bērniem iespēju iepazīties ar Liepājas arhitektūru, mākslu un kultūrvēsturisko mantojumu, radošo darbību un daudzveidīgām mākslinieciskajām tehnikām. Uzsvaru liekot uz vispusīgi attīstītas, kreatīvas personības veidošanos, kura rada motivāciju mākslas un kultūras izzināšanas turpināšanai. Šīs vasaras nometnes virsuzdevums – bērnu dāvana Liepājas 390 gadu jubilejā. Nometnes laikā bērni un jaunieši studēs Liepājas arhitektūras un pilsētas ainavu. Veidos savus piedāvājumus Liepājas suvenīriem. Iepazīsies ar laikmetīgo mākslu un piedalīsies laikmetīgās mākslas performancēs. Veidos tematiskās smilšu skulptūras jūras krastā, kā arī veidos daudzus citus interesantus un radošus uzdevumus.

Nometnes saturs vērsts uz kvalitatīvu, izglītojošu un saturīgi pavadītu brīvo laiku, kas nodrošinās bērnos mākslas un kultūrvēsturiskās pieredzes veidošanu, nepazaudējot pārsteiguma momentu.

Bērni apgūs dažādas mākslas tehnikas, izmēģinās dažādas eksperimentālas tehnikas, tā būs iespēja apjaust pašu varēšanu un veidot pašapziņu.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots. Lai pieteiktos nometnē, lūgums zvanīt nometnes vadītājai pa tālruni 26379177 vai rakstīt uz e-pastu mp.radi@inbox.lv.


Ilze Elizabete Rasa


Pievieno komentāru

Liepājā