Nometnē neiztiek bez baumu sienas un slepenajiem draudziņiem

No 1.līdz 10.augustam Liepājas Jaunie Vanagi pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal sarīkoja diennakts piedzīvojumu un atpūtas nometni "Jump in!". Par nometnes norises vietu tika izvēlēti Kalni, Nīgrandes pagastā, informē biedrība "Jaunie Vanagi".

Kopā nometnē piedalījās 70 bērni un jaunieši vecumā no 9 līdz 25 gadiem. Lai arī vecumi bija dažādi, tomēr katrs dalībnieks varēja izvēlēties sev interesējošu tēmu un nodarbību.

Par populārākajām nodarbēm var nosaukt kopējus teātra priekšnesumus vakarā un "Ķerto Oskaru". Bija iespēja piedalīties arī mākslas un mūzikas nodarbībās, izmēģināt savus spēkus tūrisma šķēršļu trasē, kā arī veidot, zīmēt, līmēt un sportot, izbaudīt dubļu cīņas, izdejoties diskotēkās, piedalīties dažādās dabas izpētes takās un ekskursijās, orientēšanās sacensībās, kā arī konkursos.
 
Neaizmirstamākais piedzīvojums gandrīz visu dalībnieku skatījumā bija spoku trase. Tur nobīties un izjust nakti sveču takā varēja gan mazs, gan liels.
 
No organizatoru viedokļa visneaizmirstamākais bija tas, ka nometni vadīt bija savākušies kopā labākā komanda no iepriekšējiem gadiem – brīvprātīgie, kuri sen jau ir devušies prom studēt Rīgā. Nometni palīdzēja vadīt arī Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Slovēnijas, Polijas un Vācijas, kā arī vecākie nometnes dalībnieki varēja iejusties līderu lomā.

Liela uzmanība nometnē tika veltīta tam, ka bērni paši gatavoja programmu, dekorēja telpas, veidoja nometnes video un avīzi, gaidot uz noslēguma dienu vecākus. Vecāku diena bija ļoti apmeklēta, jo tajā piedalījās 50 vecāki.

Kā jau tradicionāli biedrība organizētajās nometnēs – neiztika bez baumu sienas un slepenajiem draudziņiem, un daudziem citiem pārsteigumiem un jokiem. Atvadoties bērni vēl ilgi nespēja atvadīties savā starpā un arī no līderiem. Bet emociju pilni visi sarunāja tikties nākamgad nometnē.

Liepājas Jaunie Vanagi pateicas visiem atbalstītājiem - Liepājas pilsētas Domei, LR Izglītības un Zinātnes ministrijai, kā arī programmai Jaunatne darbībā, ar kuru atbalstu šī nometne varēja notikt.

Pievieno komentāru

Liepājā