Nomaina "Vienotības" Liepājas nodaļas vadītāju

Par jauno "Vienotības" Liepājas nodaļas vadītāju vakar nodaļas biedru sapulcē ar balsu vairākumu ievēlēts uzņēmuma "Liepājas autostāvvietas" izpilddirektors, ilggadējais partijas biedrs Armīns Robežnieks.

Liepājas nodaļas biedru iekšējās ķildas, kas bija iznestas uz āru publiskā telpā, negatīvi iespaidojušas nodaļas tēlu sabiedrības acīs un, iespējams, bijušas par iemeslu "Vienotības" fiasko Liepājas domes vēlēšanās, tādēļ jaunais vadītājs apņēmies strukturizēt nodaļas darbu un pierādīt sabiedrībai, ka nodaļa spēj konstruktīvi strādāt, aģentūrai LETA sacīja Robežnieks.

"Nenoliedzami, iekšējās ķildas, kas bija iznestas uz āru publiskajā telpā, sabiedrībā radījušas priekšstatu, ka nodaļā biedru starpā nav vienprātības. Man tas ir liels izaicinājums šīs lietas sakārtot. Ir jāstrukturē nodaļas darbs, jo nevar strādāt neorganizēti. Ir jāizvirza skaidri mērķi, kā strādāsim tālāk. Es vēlos mainīt sabiedrības domas par mums pozitīvā virzienā un parādīt, ka spējam konstruktīvi strādāt," teica Robežnieks.

"Vienotības" Liepājas nodaļa vēlas virzīt arī savus kandidātus nākamgad gaidāmajām Saeimas vēlēšanām - tas būšot viens no pirmajiem uzdevumiem, pie kā nodaļa strādās.

Kā informēja jaunais nodaļas vadītājs, viņš ir ilggadējs partijas biedrs - savulaik iestājies "Jaunajā laikā", bijis "Vienotības" Liepājas nodaļas valdes loceklis un jau iepriekš saņēmis piedāvājumu vadīt "Vienotības" Liepājas nodaļu.

Par Rozbežnieku nodaļas sapulcē nobalsoja 16 nodaļas biedri, bet otrs kandidāts - uzņēmuma "Tolmets" izpilddirektors Guntis Čukurs - saņēma 8 balsis. Divi biļeteni atzīti par nederīgiem. Nodaļas vadītāja amatam bija izvirzīti vairāki kandidāti, taču pārējie, tostarp arī bijušais vadītājs Ivars Ķervis, savas kandidatūras atsaukuši.

Sapulcē ievēlēja arī jaunu nodaļas valdi sešu cilvēku sastāvā, kurā darbosies arī līdzšinējais "Vienotības" nodaļas vadītājs un uzņēmuma "Liepājas autostāvvietas" vadītājs Ivars Ķervis. Tāpat valdē darbosies Čukurs, Kristīne Dzelme, Vilnis Dragunas, Arnis Jekste un Jānis Galbāliņš.

Ķervja nomaiņa notika pēc partijas valdes uzdevuma Liepājas nodaļai sasaukt biedru kopsapulci un ievēlēt jaunu nodaļas vadītāju, vienlaikus nosakot, ka līdzšinējam vadītājam no amata jāatkāpjas. Ķervis aģentūrai LETA sacīja, ka neuzskata "Vienotības" valdes norādes par ultimātu, bet gan par ieteikumiem nomainīt nodaļas vadītāju un nepieciešamību "veikt restartu".

"Ja partijas valde tā ir izdomājusi, tad es tam nepretojos. Pēdējā laikā mūsu nodaļā pāris cilvēku ir radījuši neveselīgu klimatu. Varbūt tā ir mana vaina, ka es nevarēju to novērst. Iespējams, cits nodaļas vadītājs spēs sastrādāties ar visiem nodaļas biedriem - arī tiem, kuri rada neveselīgo klimatu," atzina Ķervis. To, kuri nodaļas biedri, pēc Ķervja domām, rada neveselīgu klimatu un nesaskaņas nodaļas iekšienē, viņš gan nevēlējās atklāt.

"Es pēc vislabākās sirdsapziņas esmu vadījis "Jaunā laika" un vēlāk "Vienotības" nodaļu Liepājā. Divos sasaukumos esmu bijis domes deputāts," sacīja Ķervis. Viņaprāt, esot ne tikai pāris, bet par vairāki nodaļas biedri, kuri varētu turpmāk veiksmīgi vadīt nodaļu.

Jau ziņots, ka partijas "Vienotība" neveiksmīgo startu pašvaldību vēlēšanās Liepājā partijas valdes loceklis Kārlis Šadurskis skaidro ar "Vienotības" reģionālās nodaļas suverēno darbību un partijas valdes nespēju ietekmēt nodaļas pieņemtos lēmumus.

Pievieno komentāru

Liepājā