Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodibina kapitālsabiedrību "Lielais Dzintars"

Ceturtdien, 14.novembrī, Liepājas pilsētas Domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumprojektu par Liepājas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību - sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Lielais Dzintars" dibināšanu. Par valdes locekli apstiprināja Intu Dālderi, informē pašvaldībā.

Daudzfunkcionālais centrs "Lielais Dzintars", Radio ielā 8, Liepājā, ir Liepājas pilsētas pašvaldībai stratēģiski svarīgs īpašums un kapitālsabiedrības visas kapitāla daļas pieder Liepājas pilsētas pašvaldībai.

Kapitālsabiedrības juridiskā adrese ir Rožu laukums 5/6, Liepājā. Tāpat deputāti apstiprināja kapitālsabiedrības pamatkapitālu Ls 10 000 (desmit tūkstoši latu) apmērā un tas jāapmaksā no Liepājas pilsētas pašvaldības 2013.gada pamatbudžeta līdzekļiem.

Valdes loceklis Ints Dālderis ir pilnvarots sagatavot un parakstīt pieteikumu kapitālsabiedrības ierakstīšanai komercreģistrā un veikt visas ar reģistrēšanu saistītās darbības, tai skaitā maksājumus likumos noteiktajos termiņos un kārtībā.

„Esmu gandarīts, ka projekts par daudzfunkcionālā centra būvniecību rit raiti un noteiktajā laikā. Jau šobrīd vairākas koncertaģentūras ir izteikušas gatavību sākt pārdot biļetes uz 2016.gada koncertiem,” domes sēdē stāstīja I.Dālderis.

Liepājas daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas kopsummā ir Ls 21 272 783,53 (bez PVN). Būvniecības darbi tiks veikti laika posmā no 2013.– 2015. gadam.

Pievieno komentāru

Liepājā