Noasfaltēs ielas bojāto daļu un novāks apgāzto zīmi Krūmu ielā 4

Ilgāku laiku Liepājā valda nekārtība uz ielas braucamās daļas pie ēkas Krūmu ielā 15, portālam “Rekurzeme” ziņo autobusu šoferi. Šajā vietā SIA “Vektra 21” veic gāzes vada pieslēgumu. Uzņēmuma pārstāvji portālam apliecināja, ka tuvākajās dienās ielu sakārtos un novāks zīmes, kas apdraud satiksmes drošību.

Šoferi stāsta, ka zīme, kas brīdina par remontdarbiem, bieži ir apgāzta, tāpēc rodas bīstamas situācijas. “Ja divi lielie autobusi brauc pretī, tad izmainīties nevar – zīme traucē. Ir jāgaida, kamēr aizbrauks viens, pēc tam brauc otrs. Satiksme ielā ir intensīva, tas rada papildus sarežģījumus,” stāsta autobusa šoferis Edgars.

“Laikam nav dotību vai zināšanu, lai novāktu sarūsējošo zīmi. “Bomži” arī tagad iebaidīti – būtu sen jau savākuši un nodevuši lūžņos, bet laikam neatļaujas,” spriež Edgars. Viņš arī sūrojas, ka Komunālā pārvalde, uz kuru autovadītājs vairākkārt zvanījis, nevar atrisināt situāciju.

SIA “Komunālā pārvalde” ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons skaidro, ka ir zināms par kritisko situāciju, taču uzņēmēju uzraudzība ir Būvvaldes pārziņā.

PI “Liepājas pilsētas Būvvalde” būvinspektora palīgs Normunds Tupesis stāsta, ka uzņēmējiem regulāri tiek atgādināts par to, lai teritorija tiktu uzturēta kārtībā. SIA “Vektra 21” pārstāvji cenšas arī to darīt, taču varbūt ne vienmēr visu izdarot perfekti. “Tas paliek uz viņu sirdsapziņas un pašiem jāskatās, kas notiek ar zīmi,” uzskata N. Tupesis. Ja neievēro būvniecības noteikumus, uzņēmējus var sodīt, taču pagaidām par to neesot domāts.

SIA “Vektra 21” darbu vadītāja palīgs Klāvs Gucs skaidro, ka šodien mājai pieslēgs gāzi, pēc tam tiks noasfaltēta arī ielas daļa, kas remontdarbu dēļ bija bojāta. Arī zīme tikšot novākta dažu dienu laikā. K. Gucs stāsta, ka darbinieki raugās, lai zīme būtu savā vietā, taču ne vienmēr visam varot izsekot. “Droši vien bērni gāž gar zemi. Mēs tur esam un cenšamies pievaktēt. Pēc pāris dienām zīmi savāksim,” sola K. Gucs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Baiba

Ļoti labi attiecās pret saviem darbiniekiem, lietus līst, bet darbs neapstājas. Vismaz izsniegtu ūdenslīdēja tērpus. Visu cieņu vadībai!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.02 12:15

uldins

nu jau tur darbi rit pilnā sparā..ir izrakta dziļa bedre, norobežota ar lentām. Zīme nu stāv taisni un liek piebremzēt ikvienam :)

pirms 12 gadiem, 2008.08.21 16:55

uldins

kad zīme stāvēja taisni visā savā godībā, intensīvā satiksmē ar vieglo nebija vieglāk. :) bet nu tur tāds bedruks ir un baigi sit pa nerviem, ja kādreiz dragreisa laikā piemirstas apbraukt..lūgums celt to zīmi gaisā un kad vāks prom, aizberat bedruku. būs visiem patīkamāk. kad zīme stāvēja taisni, bedruks bija dziļš, nu ne tik dziļš, bet vienalga sūdīgs. :)

pirms 12 gadiem, 2008.08.21 15:37

Liepājā