No "Talantu fabrikas" izslēdz arī liepājnieku

Par lielu pārsteigumu šova Jaunā talantu fabrika dalībniekiem un arī skatītājiem trešdien negaidīti tika paziņots, ka jau šova trešajā dienā dažiem no 15 apņēmības pilnajiem jauniešiem tālākā cīņa beigsies.

Balstiņa uzsvēra, ka lēmums par kāda šova dalībnieka izslēgšanu pieņemts, balstoties uz jauniešu vokālajām dotībām un profesionālo potenciālu.

Vakara sarunā Balstiņa mēģināja no katra no dalībniekiem izvilināt, kurš no kolēģiem ir vājākais un kuram šovs būtu pirmajam jāpamet, un, lai gan lielākā daļa no dalībniekiem no konkrētas atbildes centās izvairīties, uzstājīgā Balstiņa nelikās mierā, kamēr katrs nebija nosaucis konkrētu vārdu.

Visvairāk balsu tika atdots par Gunu un Arturu, bet pēc pārrunām Balstiņa paziņoja, ka šova telpa nekavējoties ir jāpamet Ilvai Karro.

Īsajā sarunā pirms atgriešanās reālajā dzīvē Ilva raudot atzina, ka viņa bija ieradusies, lai mācītos pie Jolantas Gulbes, bet, ja ir pieņemts lēmums, ka viņai šovs ir beidzies, viņa neko nevar izdarīt.

Kamēr Ilva kārtoja mantas, Balstiņa turpināja provocēt dalībniekus, mēģinot uzzināt, kurš no viņiem būtu gatavs iziet Ilvas vietā, bet neviens no jauniešiem šādu iespēju neapsvēra.

Pēc tam, kad dalībnieki bija nedaudz nomierinājušies, izslēgšanas "spēlīte" turpinājās - Balstiņa lūdza katram uz baltas lapas uzrakstīt, kurš būs nākamais, kuram šovs jāpamet.

Visvairāk balsu iekšējā balsojumā saņēma Arturs Orba, kurš par šādu lēmumu nebrīnījās.

Arī viņam tika dota pavēle nekavējoties doties kravāt mantas, un pārējie šova dalībnieki izskatījās patiesi sašļukuši.

Kad jaunieši bija samierinājušies ar abu kolēģu aiziešanu, radās iespaids, ka izslēgšanas maratons ir beidzies, bet tad Balstiņa mudināja Mārtiņu atvērt no rīta saņemto aploksni, ko dalībniekiem bija uzticējis vokālais pedagogs Edgars Kramiņš.

Aploksnē bija Lindas Mežores vārds, un arī viņai Balstiņa deva norādes pakot mantas un doties prom.

Kad iekšējā balsojumā "krita" Arturs (attēlā) un Linda, Twitter tīklā sākās īsta vētra - ne viens vien paziņoja, ka šovu vairs neskatīsies, jo aizgājuši interesantākie dalībnieki, kā arī daudzbalsīgi tika pieprasīti paskaidrojumi par to, kāpēc visiem 15 dalībniekiem nav dota iespēja sevi parādīt pirmajā koncertā.

Šāds lēmums tika vērtēts kā "sviests" un "pasaules lielākā netaisnība", bet šova veidotājiem tika pārmesta domāšana tikai par reitingiem, nevis jauniešu jūtām.

Īpaši daudz negatīvu atsauksmju saņēma šova Balstiņa, kuram pārmeta ņirgāšanos par jauniešiem, viņu pazemošanu un "morālo teroru".

Attapīgākie fani gaisotni Talantu fabrikā salīdzināja ar grāmatu sērijā Bada spēles notiekošo. Tiesa, tur vājākie izdzīvošanas spēles dalībnieki tika nevis aizsūtīti mājās, bet nogalināti.

Pēc trešdienas vakara uzticamākie šova skatītāji aktīvi apspriež iespēju, ka izslēgtie dalībnieki vēlāk saņems iespēju atgriezties šovā, bet Talantu fabrikas veidotāji saglabā intrigu.

Pievieno komentāru

Liepājā