No sporta spēlēm atved diplomus un medaļas

1. Zemessardzes novada štāba priekšnieks majors Andris Kniploks izcīnīja otro vietu šaušanas disciplīnā, veiklības disciplīnā 46. kājnieku bataljona komandieris kapteinis Guntars Vilguts ieguva pirmo vietu, pirmo vietu vīriešu konkurencē veiklības braucienā izcīnīja 51. kājnieku bataljona komandieris majors Kārlis Kalniņš, bet arī komandām ir labi veicies Nacionālo bruņoto spēku 6. un Zemessardzes 17. vasaras sporta spēlēs.

Atsevišķās disciplīnās - vasaras biatlons, peldēšana, strītbols, dueļu šaušana - pārvesti mājās diplomi un medaļas, informē 1. Zemessardzes novada štābs. Štāba komandai vislabāk veicās dueļu šaušanā - 2. vieta - un strītbolā - 3. vieta.

45. kājnieku bataljonam Veiklības braucienā komandas vērtējumā (sievietēm) 3. vieta, savukārt, Orientēšanās sacensībās komanda ieguva 1. vietu, Aizsardzības daudzcīņā kopvērtējumā 2. vieta.

46. kājnieku bataljons ar pārliecinošu punktu pārsvaru izcīnīja 1. vietu aizsardzības daudzcīņas disciplīnā.
51. kājnieku bataljons Veiklības braucienā (sievietēm) komanda ieguva 2. vietu, Vadības sacensībās kopvērtējumā 3. vieta. Vasaras biatlona disciplīnā - 1. vieta, Dueļu šaušanas disciplīnā 2. vieta. Aizsardzības daudzcīņā un strībolā komandu vērtējumā - 2. vieta.

52. kājnieku bataljona komandieris kapteinis Otto Rancāns ieguva 3. vietu vadības sacensībās, komanda 3. vietu izcīnīja Orientēšanās stafetē.

Kopvērtējumā Pirmajā divīzijā 1. Zemessardzes novada 51. kājnieku bataljons 10 komandu konkurencē izcīnīja ceturto vietu, savukārt Otrajā divīzijā starp 26 komandām 45. kājnieku bataljons ieguva godpilno trešo vietu. 1. Zemessardzes novada 52. kājnieku bataljons - 8. vietā, 1. Zemessardzes novada štābs - 18., bet 44. kājnieku bataljonam - 25. vieta.

Nacionālo bruņoto spēku 6. un Zemessardzes 17. vasaras sporta spēles šogad notika no 27. līdz 29. jūnijam Tukuma rajona Kandavā. Komandām bija jāsacenšas 13 sporta veidos.