No Liepājas uz Zviedriju kursēs prāmis "Stena Flavia"

No Liepājas uz Zviedrijas pilsētu Nīneshamnu sāks kursēt prāmis Stena Flavia, kurš šobrīd apkalpo Stena Line maršrutu no Ventspils uz Vāciju un Zviedriju. Papildu sagaidāmas izmaiņas kursēšanas grafikā starp Latviju un Zviedriju, atjaunojot 8 atiešanas nedēļā katrā virzienā, tā palielinot pakalpojuma kapacitāti, liecina medijiem sniegtā informācija.

Izmaiņas stāsies spēkā 2015. gada 12. aprīlī.

Ro-pax tipa prāmis Stena Flavia ir būvēts 2008. gadā, tā ietilpība ir 2300 kravu līnijmetri, 200 pasažieru auto un 830 pasažieru vietas, un kopš 2010. gada tas kursē no Ventspils uz Travemindi (Vāciju). Stena Flavia  aizvietos prāmi URD, kas līdz šim kursēja no Liepājas uz Nīneshamnu. Turpmāk URD tiks izmantots maršrutā Liepāja – Traveminde (Vācija).

«Mēs tuvojamies jau agrāk izvirzītajam mērķim: ieviest divus identiskus prāmjus, kas būtu vienlīdz piemēroti kā kravu pārvadāšanai, tā pasažieru ērtībām,» tā Tonijs Mikelsens, Baltijas jūras maršrutu direktors.

Šie vienas klases prāmji Stena Flavia un Scottish Viking turpmāk apkalpos maršutus no Latvijas uz Nīneshamnu.

Tā kā gan kravu, gan pasažieru skaita ziņā pagājušajā gadā bija vērojama dinamika maršutos, kas savieno Latviju ar Zviedriju, Stena Line vadība atzinusi šo biznesa virzienu par rentablu.

Stena Flavia no Liepājas ceļā uz Nīneshamnu dosies otrdienas vakaros.

Pievieno komentāru

Liepājā