No kapiem cenšas nozagt metāla priekšmetu

13.februārī ap pulksten 15:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Vaiņodes ielā divas personas nesot no kapiem smagu priekšmetu, kas ietīts oranžā jakā. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīts, ka aprakstam atbilstošās personas iekāpj tramvajā. Vīrieši tika aizturēti Klaipēdas ielā. Veicot mantu apskati, tika konstatēts, ka oranžā jakā ietītais priekšmets ir metāla galvas tēls. Personas paskaidroja, ka minēto priekšmetu paņēmuši no zemes, kur tas mētājies. 1988.un 1985.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nodoti Valsts policijai lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

14.februārī ap pulksten 17:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Krusta ielā notiekot ģimenes skandāls. Ierodoties notikuma vietā, dzīvoklī tika pamanītas 5 personas, vienai no personām bija redzami sejas sasitumi. Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde un Valsts policijas darbinieki. Cietusī sieviete nodota mediķu aprūpē. Notikuma vieta tika nodota Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

15.februārī ap pulksten 18:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī jaunieši piegružojot apkārtni. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka apkārtnē nozāģēti vairāki koki. Pie zemes atradās dažādi instrumenti (zāģis, cirvis, u.c.), taču uz vietas neatradās neviena persona. Pēc brīža notikuma vietā ieradās kāds jaunietis un paskaidroja, ka minētie instrumenti ir viņa, taču apgalvoja, ka kokus neesot zāģējis. No jaunieša tika pieņemts paskaidrojums. Noskaidrojot lietas apstākļus, secināts, ka notikumā iesaistītas astoņas personas. Informācija kopā ar darbarīkiem nodota Valsts policijai lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.


Liepājas pilsētas pašvaldības policijas,
pārstāvis Kaspars Vārpiņš

Pievieno komentāru

Liepājā