Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nevalstiskās organizācijas izglītos par līdzdalības iespējām

4. aprīlī no pulksten 9.30 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks seminārs nevalstiskajām organizācijām par līdzdalību un iesaisti
lēmumu pieņemšanas procesā vietējā līmenī, ko organizē pacientu biedrība "Dzīvības koks". Tas ir pirmais no semināriem, ko biedrība rīkos reģionos aprīlī un maijā. Biedrība plāno arī izveidot reģionālās pārstāvniecības.

"Latvijas sabiedrībai un to pārstāvošajām nevalstiskajām organizācijām ir profesionāli un kvalitatīvi jālīdzdarbojas un jāaizstāv savas intereses gan nacionālā, gan reģionālā līmenī. Nevalstisko organizāciju iesaistei lēmumu pieņemšanas procesos reģionālā
līmenī ir sava specifika, kas noteikti jāzina un jāņem vērā," ir pārliecināta Gunita Berķe, biedrības "Dzīvības koks" valdes priekšsēdētāja.

Seminārā būs iespēja uzzināt:

- Kādas ir nevalstisko organizāciju līdzdalības iespējas pašvaldībās? Ko un kā darīt, lai tiktu sadzirdēti?
- Kā veicināt finanšu piesaisti organizācijas mērķu sasniegšanai?
- Kādas ir vietējās pašvaldības piedāvātās sadarbības iespējas?
- Kā pareizi un efektīvi izmantot „ceturto varu” jeb vietējos plašsaziņas līdzekļus?

Seminārā piedalīsies speciālisti un eksperti no Latvijas Pilsoniskās alianses, Liepājas pilsētas domes un onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks". Interesenti aicināti pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai
zvanot pa tālruni 67625339. Līdzīgas apmācības plānotas ar Daugavpilī, Aizkrauklē, Valmierā un Bauskā.

Reģionālo organizāciju apmācības tiek organizētas kā projekta "Reģionālo organizāciju tīkla izveide sociālās un veselības politikas stiprināšanai" sastāvdaļa. Papildus semināriem plānots izveidot arī biedrības "Dzīvības koks" piecas reģionālās pārstāvniecības, kā arī izveidots informatīvs materiāls par nevalstisko organizāciju iesaistīšanos lēmumu pieņemšanas procesos reģionālā līmenī, kas būs pieejams visiem semināra dalībniekiem. Elektroniski ar šo materiālu iespējams iepazīties www.dzivibaskoks.lv.

92 procentus no projekta finansē Eiropas Sociālais fonds, apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Pievieno komentāru

Liepājā