Nepieciešami darbinieki ar zviedru valodas zināšanām 2

Uzņēmuma “Taxi Kurir Latvia” darbības sākums bijis tik veiksmīgs, ka darbam Liepājā tiek meklēti vēl 30 darbinieki, tāpēc Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāle aicina atsaukties cilvēkus ar labām zviedru valodas zināšanām. Darba grafiks esot elastīgs, tajā varot iekļauties arī vidusskolēni un studenti, tāpat darbu varot apvienot ar dzīvošanu citviet. Darba pienākumi ir atbildēt uz zvaniem zviedru valodā, pieņemt izsaukumus un reģistrēt braucienus sistēmā. Darba laiks notiek maiņās no pulksten 7 līdz pusnaktij, stundu likme no 1,60 līdz 2,50 lati stundā (bruto), garantēta apmācība pirms darba uzsākšanas.
Interesenti var vērsties NVA Liepājas filiālē 212. kabinetā vai zvanīt NVA speciālistei Lailai Betherei pa tālruni 26648035. CV jāsūta uz e-pastu: evita.kezbere@riga.taxikurir.se.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ha

vergi-as nekais viniem latvija letais darba speks,zviedrija par tadu darbu jamaksa 10 ls stunda.

pirms 7 gadiem, 2013.12.19 11:37

jā !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Šim uzņēmumam vajadzētu pārskatīt darba atalgojumus, pretējā gadījumā nebūs kas strādā un lai darba devēji neuzskata kad Liepājā muļķi dzīvo, pretējā gadījumā darbu pametīs arī tie kas vēl tur patreiz strādā !!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.12.19 12:32

Liepājā