Nedēļu nebūs siltā ūdens

Jūnija sākumā SIA "Liepājas enerģija" pabeigs vairumu remontdarbu un sāks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes, lai pamanītu vārīgos posmus, tādēļ  no 2. līdz 8. jūnijam pārtrauks siltumenerģijas padevi sākot no TEC (Kaiju ielā) līdz pat Ezerkrastam 1; 2; 3, kā arī patērētājiem Rīgas, Tirgus, Brīvības, Loku, Esperanto ielas rajonā.

SIA „Liepājas enerģija” saskaņā ar Investīciju plānu turpina plānotos remonta un rekonstrukcijas darbus. Pabeigta siltumtrases  rekonstrukcija Celmu ielā, kur likvidēta trase 625 metru garumā, no jauna izbūvēta 100 metru garumā, bet nomanīti 200 metru. Celmu ielā izbūvēts jauns savienojums, lai varētu likvidēt boilermājas O.Kalpaka ielā 103a un Krūmu ielā 59a, vēstī uzņēmuma preses sekretāre Līga Ratniece-Kadeģe.

Turpinās siltumtrases rekonstrukcija Piltenes ielā, kur tiek mainīti 235 metri siltumtrases, kā arī uzsākti darbi Grīzupes ielā, kur nomainīs siltumtrases posmu 500 metru garumā. Visur vecie un nolietotie siltumtrašu posmu vietā tiek liktas mūsdienīgas iepriekš izolētās caurules, kurām ir ievērojami garāks drošas ekspluatācijas termiņš.
 
Kopumā SIA "Liepājas enerģija" šogad plānotās kopējās investīcijas 2,43 miljoni latu. Iecerēts mainīt iekārtas katlumājās ar zemu efektivitāti, uzstādīt jaunu ūdens sildāmo katlu Tukuma ielas katlumājā, nomainīt maģistrālos siltumtīklus aptuveni 1,4  km garumā, bet iekškvartālu 3,3 kilometru garumā.  Visi remontdarbi ir plānoti, ņemot vērā šā gada pilsētas ielu segumu nomaiņas programmu, vēstī SIA "Liepājas enerģija" valdes priekšsēdētājs Anatolijs Suškovs.
 
Kā paredz uzņēmuma kapitālā remonta plāns šogad tiks veikti  gan maģistrālo, iekškvartālu tīklu remonts un cauruļu nomaiņa 4,7 kilometru garumā. 100 metru tiks izbūvēti no jauna, bet 625 metri likvidēti. Bez tam plānots jauno klientu pieslēgšanai atvēlēt 200 tūkstošu latu.
     
Šogad tiks nomainīti siltumtrašu posmi Piltenes, Krūmu, Klaipēdas, Grīzupes ielā. Kapitāli tiks remontēti siltumtrašu posmi – Autoru, Loku, Rīgas, Dārza, Ganību, Baznīcas, Bāriņu, Roņu, Spīdolas, Baltijas, Ziemupes ielā, kā arī vēl citi īsāki posmi citviet pilsētā. Tāpat uzņēmums turpinās uzstādīt siltumskaitītājus, sadarbībā ar namu apsaimniekotājiem arī siltummezglus un veiks TEC iekārtu remontu un citus darbus.
    
Darbi šogad tiks organizēti tā, lai karstā ūdens padeves pārtraukumi būti īsi, bet dažviet darbi notiks, pat vispār nepārtraucot karstā ūdens padevi. SIA "Liepājas enerģija" sīkāk par veicamajiem darbiem un iespējamiem pakalpojuma padeves traucējumiem savlaicīgi informēs, sola L. Ratniece-Kadeģe.

Pievieno komentāru

Liepājā