Nedēļas otrajā pusē laiks biežāk būs saulains, būtisku nokrišņu nebūs

Trešdienas rītā debesis virs Latvijas rietumu un centrālās daļas ir lielākoties skaidras, austrumos vairāk mākoņu, nokrišņu nav, gaisa temperatūra rīta agrumā bija +1..+4 grādu robežās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Trešdien mūsu reģionu sasniegs anticiklons no rietumiem, kas laika apstākļus pie mums ietekmēs visu turpmāko nedēļu, tādēļ laiks būs sauss un lielākoties saulains.

Ceturtdien un piektdien pūtīs brāzmaini ziemeļaustrumu vēji, ar kuriem Latvijā ieplūdīs mazliet vēsāks gaiss, tādēļ gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies.

Naktīs tā būs -3..+3 grādu robežās, bet dienās +2..+7 grādi.

Sestdien mākoņu varētu būt vairāk un pastāv neliela iespēja, ka dažos reģionos gaidāmi pavisam sīki nokrišņi, bet svētdiena atkal būs saulaina. Gaisa temperatūrai brīvdienās būs tendence paaugstināties, bet sestdien tajos reģionos, kur būs vairāk mākoņu, sevišķi siltāks nekļūs. Caurmērā gaisa temperatūra brīvdienu naktīs 0..+5 grādi, dienās līdz +5..+10 grādiem.

Ilgtermiņa prognozes liecina, ka sauss laiks Latvijā saglabāsies arī nākamās nedēļas sākumā, kad kļūs arī siltāks, temperatūrai daudzviet Latvijā pārsniedzot +10 grādu atzīmi.

www.lsm.lv

Pievieno komentāru

Liepājā