Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas nogales pasākumi Liepājā

Nedēļas nogales ir īstais laiks, lai ļautos sevis lutināšanai, izbaudot mākslas pasauli vai jautras ballītes. Kura gan vēl būtu piemērotāka vieta šādai atpūtai, ja ne Liepāja?  Šajās brīvdienās liepājniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāts plašs izstāžu klāsts apvienojumā ar mākslas tirdziņu, koncertiem, teātra izrādēm un sporta aktivitātēm.

Piektdien, 16. janvārī, Liepājas Latviešu biedrības namā pulksten 19.00 ikviens gaidīts uz garīgās mūzikas koncertu. Vīriešu koris "LOGOS" 13 vīru sastāvā jau sevi pierādījis ar ilggadīgu dziedāšanas pieredzi Latvijas profesionālajos koros un klausītājiem Liepājā sniegs kvalitatīvu baudījumu, izpildot Pareizticīgo Ziemassvētku koncertprogrammu.

Lai iepazītu Liepājas pilsētu un pilsētas rotājumu maģisko mirdzumu, līdz pat 31. janvārim ikviens interesents aicināts piedalīties ekskursijā „Ziemas gaismas Liepājā”, kas notiks katru sestdienu plkst. 16.00. Gida pavadībā iespējams aplūkot visas interesantākās Liepājas rotas un uzzināt daudz jauna par pilsētu.

17. janvārī un arī katru nākamo sestdienu liepājniekiem un pilsētas viesiem tiek dota iespēja apmeklēt radošo telpu "Ideju bode", lai iepazītu, novērtētu un iegādātos Liepājas un Kurzemes novada mākslinieku, dizaineru un amatnieku radītus darbus. Tirdziņš būs atvērts jau no pulksten 11.00.

Teātra mīļotājus priecēs arī izrāžu klāsts gan bērniem, gan pieaugušajiem, ko piedāvā Liepājas teātris un Liepājas leļļu teātris. Taču tiem, kam tuvāks kino, ir iespēja apmeklēt dažādas aizraujošas filmas arī 3D kinoteātrī „Kino Balle”. Izvēlēties sev tīkamāko izklaidi iespējams Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv.

Klubi un bāri Liepājā nebeidz pārsteigt ar krāšņām ballītēm un brīnišķīgu atpūtu. Mūzikas un deju klubs „Big 7” šo piektdien aicina nedaudz atpūsties no ziemas un sasildīties ar dzēriena Bacardi terapiju, kā arī iepriecināt sevi ar dažādiem pārsteigumiem, ko ballītei būs sagatavojis “Big 7”. Sestdien klubā gaidāmas karstasinīgas dejas pasākumā “Latino Party” kopā ar go-go dejotājām no “Boomdolls”.

Savukārt kokteiļbārs “Red Sun Buffet” 16. janvārī piedāvā “Goda teātra” pirmizrādi “Dērbijas Vergi”, taču jau vakarā, pulksten 23.00, visi aicināti tikties ballītē “Friday I’m in love”. Sestdien  jautrība nerims pasākumā “Sweet lollipop party”, kur, kā jau ierasts, bāra personāls būs parūpējies par brīnišķīgu atmosfēru lieliskai atpūtai.

Nedēļas nogalē īpašu prieku aktīvā dzīvesveida piekritējiem sagādās publiskā slidotava, ko piedāvā Liepājas Olimpiskā centra ledus halle.
Liepājnieki un pilsētas viesi gan darba dienās gan brīvdienās tiek aicināti uz Liepājas muzeju, kur regulāri apskatāmas dažādas aizraujošas ekspozīcijas.  Muzeja pagrabā šobrīd ir iespēja apskatīt muzeja 90 gadu jubilejai veltīto, jaunizveidoto ekspozīciju „Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs”. Taču mazajā izstāžu zālē atrodama mākslinieces Daces Dēliņas-Lipskas gleznu izstāde „Slepenais dārzs”. Muzeja pirmā stāva izstāžu zālēs skatāma krāšņa gleznu izstāde „Dienvidkurzemes atspulgs latviešu glezniecībā”.

Stikla darbus un gleznas iespējams apskatīt Liepājas Latviešu biedrības namā, mākslinieces Lauras Vizbules personālizstādē "Aplis. Tīkls". Savukārt dzīvesstila noliktavas "BigFish" telpās vērojama Latvijas Mākslinieku savienības rīkotā 2. Starptautiskais Mākslas simpozija „Mākslas dienas 2014. dialogs” izstāde. Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālbibliotēkā "Libris" janvārī un februārī ikvienam interesentam iespēja apskatīt Jāņa Rudzīša fotoizstādi "Vienkāršība".

Liepājas Olimpiskajā centrā aktīvi norisinās sportiskās aktivitātes, ko aicināti apmeklēt visi sporta līdzjutēji. Brīvdienās vairāku dienu garumā norisināsies Liepājas pilsētas telpu futbola čempionāts, bet basketbola zālē notiks Aldaris Latvijas basketbola līgas 1. divīzijas spēles un Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā vīriešiem. Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē visi aicināti apmeklēt Latvijas hokeja virslīgas spēli. Sīkāka informācija par šiem un vēl citiem sporta notikumiem atrodama Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv.

Anete Jonase
Liepājas pilsētas domes
Informācijas un pakalpojumu nodaļas klientu apkalpošanas speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā