Nedēļas nogalē Liepājā atklās tūrisma sezonu (programma)

Liepājas vasaras tūrisma sezonas atklāšana notiks 9. un 10. maijā. Kā ierasts, Liepājas vasaras tūrisma sezona simboliski tiks atklāta maija otrajā nedēļas nogalē. Šogad atklāšanas pasākumi notiks divu dienu garumā, un to caurvīs dzintara tēma par godu topošajai koncertzālei “Lielais Dzintars”, kura ar atklāšanas pasākumiem priecēs jau novembrī.
 
Sestdien, 9. maijā
 
BEZMAKSAS EKSKURSIJA
Plkst. 11.00 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties dzintara ķeršanas meistarklasē ar pieredzējušo dzintarnieci Ilzi Vainovsku.
 
DZINTARI BAUDA LOC BASEINS & SPA BEZ MAKSAS
Par godu vasaras tūrisma sezonas atklāšanai, īpašu pārsteigumu būs sagādājis Liepājas Olimpiskais centrs, kas tiem, kam vārds Dzintars piedāvās bezmaksas LOC Baseins&SPA apmeklējumu 9. vai 10. maijā, uzrādot personas apliecinošu dokumentu.
 
ATVĒRTO DURVJU DIENAS LIEPĀJAS VIESNĪCĀS
Lai saviem radiem un draugiem, kas Liepājā tikai ciemojas, ieteiktu piemērotākās naktsmītnes, 9. maijā aicinām ielūkoties iecienītāko Liepājas viesnīcu numuriņos.
Plkst. 14.00 un plkst. 15.00 savas durvis interesentiem vērs “Europa City Amrita”,
Plkst 13.00 un plkst.16.00 iespēja apskatīt “Superior Class Hotel Līva”,
Plkst. 13.00 un plkst. 15.00 ielūkojies “Hotel Kolumbs”.
 
SPINĀTU BALLE KUNGU IELAS RADOŠAJĀ KVARTĀLĀ
10:00-16:00 Zaļais lauku labumu tirdziņš.
11:00 Zaļā kokteiļa gatavošanas meistarklase.
11:00-14:00 „Spinātu dobes” darbnīca bērniem.
12:00 Skābeņu zupas gatavošanas meistarklase.
12:30 un 13:30 postfolkloras grupas „Zari” koncerts.
 
 
Svētdien, 10.maijā
 
6. LIEPĀJAS TVĪDA BRAUCIENS

Ar tradicionālo Tvīda braucienu aicinām atklāt Liepājas vasaras tūrisma sezonu.  Pasākuma ideja ir pulcēt velobraucējus, kas tērpušies tradicionālā 30.gadu stila apģērbā, un kopā doties izbraucienā pa pilsētu. Īpaši gribam aicināt pasākumā piedalīties ģimenes, lai Mātes dienu pavadītu lieliskā veidā, kopā ar sev mīļajiem. Brauciena noslēgums un Tvīda ballīte notiks Dārza ielas radošajā kvartālā.

Plkst. 13.00 aicinām visus pulcēties Rožu laukumā, lai reģistrētos Tvīda braucienam. Lai paātrinātu reģistrāciju, aicinām pieteikties jau savlaicīgi šeit: reģistrācijas anketa.

Plkst. 14:00 Tvīda brauciens.

Plkst. 15:00 - 18:00 Tvīda ballīte Dārza ielas radošajā kvartālā (Dārza iela 4/8).

Tvīda ballītes viesus priecēs Liepājas Mūzikas vidusskolas Bigbenda koncerts, “Libava Sports”  mazo dejotāju priekšnesums, stepa dejas grupas “Soul Tap” priekšnesums, vokālās grupas “Šokolādes” priekšnesums kā arī notiks stilam atbilstošāko Tvīda brauciena dalībnieku apbalvošana. Tāpat arī darbosies Retro fotosalons, un būs iespēja apstrādāt dzintara ķeršanas meistarklasēs atrasto vai līdzi paņemto dzintaru, kā arī apmeklēt citu meistaru darbnīcas.
 
Uz bezmaksas dzintaru ķeršanas meistarklasi un ekskursiju pieteikties iepriekš pa telefonu 634 80808, 29402111 vai e-pastu info@liepaja.travel.

Pievieno komentāru

Liepājā