Naktī uz piektdienu no Liepājas izvedīs sniegu

Naktī uz pietdienu, 22. janvāri, no  Liepājas centra ielām turpināsies sniega vaļņu novākšana un aizvešana, ziņo Liepājas komunālā pārvalde.

Sniegu izvedīs no Aldaru, Kr. Valdemāra, Elkoņu, Bāriņu, Pasta un Fr. Brīvzemnieka ielu posmiem, kā arī no koncertzāles “Lielais Dzintars” apkaimes.

Tiks novākts un aizvests sniegs arī no Tramvaja tilta un krustojumiem abos Tramvaja tilta galos.

Komunālā pārvalde lūdz autovadītājus minētajās ielās un to tuvumā neatstāt savas automašīnas – tas apgrūtina brauktuvju kopšanu.

Lēmums par sniega izvešanas turpināšanu pieņemts šodien, apsekojot pilsētas ielas un situāciju izvērtējot izpilddirekcijas un Ziemas dienesta pārstāvju operatīvajā apspriedē.

Sniega savākšanu un izvešanu veiks SIA “Ceļu tiltu būvnieks”, ar kuru Komunālā pārvalde pēc konkursa rezultātiem ir noslēgusi līgumu. Novākto sniegu SIA “Ceļu tiltu būvnieks” nogādās Meldru un Dūņu ielu apkaimē.

Savukārt ielu brauktuvju tīrītāji/uzturētāji – Valsts akciju sabiedrība (VAS) „Latvijas autoceļu uzturētājs” Liepājas ceļu rajons un tā piesaistītie apakšuzņēmēji –  naktī uz 22. janvāri papildus strādās, lai sniegu nošķūrētu uz tuvākajām zaļajām zonām.

Sniega pagaidu pārvietošana uz tuvākajām, pilsētas īpašumā esošajām zaļajām zonām ir viens no risinājumiem, lai ātrāk un kvalitatīvāk notīrītu brauktuves un nodrošinātu apmierinošus braukšanas apstākļus.

Sniega izvešana no Liepājas šajā ziemas sezonā jau notikusi naktī uz 15. un uz 21. janvāri.

Kopumā no pilsētas šajā sezonā jau ir izvestas 129 autokravas jeb vairāk nekā 2360 kubikmetru sniega.

Pievieno komentāru

Liepājā