Nākamnedēļ notiks Mākslas vidusskolas audzēkņu kvalifikācijas darbu prezentācija

Trešdien, 2. martā, plkst.9 Liepājas domē notiks Liepājas mākslas vidusskolas ceturtā kursa izglītojamo kvalifikācijas darbu projektu prezentācija – eksāmens, informē izglītības iestādes administrācija.

Topošie mākslinieki prezentēs savas izvēlētās tēmas aktualitāti, funkcionalitāti, materiālu un tehnoloģiju izvēli, stāstīs par ieceres atbilstību izvēlētajai mērķauditorijai, demonstrēs mācību laikā mākslas vidusskolā iegūtās zināšanas, prasmes un attieksmes atbilstoši profesionālās vidējās izglītības un trešā līmeņa profesionālās kvalifikācijas prasībām.

Šogad kvalifikācijas darbu projektus pavisam izstrādājuši 45 izglītojamie  no astoņām izglītības programmām, kuru starpā pirmo reizi savus projektus prezentēs divas jaunās izglītības programmas- vizuālā tēla stilisti un arhitektūras tehniķa speciālisti, kā arī audzēkņi no programmām -  Apģērbu dizains, Audiovizuālā mākslas un mēdiju māksla, Ādas izstrādājumu dizains, Interjera dizains, Koka izstrādājumu dizains, Metāla izstrādājumu dizains.

Par kvalifikācijas darbu vērtēšanas komisijas priekšsēdētāju ir aicināta Dizaina informācijas centra projektu vadītāja un Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas izglītības programmas vadītāja Inese Pētersone, projektus vērtēs profesionāli radošās industrijas nozares eksperti: Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas izglītības programmas vadītāja Ruta Linīte, Valsts Mākslas akadēmijas lektore Māra Binde, Liepājas galvenā arhitekte Iveta Ansone, vizuālo komunikāciju mākslinieks Mārtiņš Ratniks, vizuālā stila speciāliste, Imidža skolas-studijas "Unastyle" dibinātāja Una Bernatoviča.

Viens no Liepājas Mākslas vidusskolas galvenajiem uzdevumiem ir sagatavot vispusīgus, plaša profila dizaina speciālistus, kas veicina dizaina vides attīstību, sabiedrības izpratni par dizainu un radošajām industrijām.

Pievieno komentāru

Liepājā