Mūžībā devies ilggadējais Liepājas Mākslas vidusskolas direktors Jānis Slaidiņš

Mūžībā aizgājis ilggadējais Liepājas Mākslas vidusskolas direktors Jānis Slaidiņš (06.06.1942.- 18.06.2021.), vēsta Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

1972. gadā J.Slaidiņš sāka strādāt Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā kā kompozīcijas skolotājs. Vairākus gadus vadīja dekoratīvās noformēšanas nodaļu. Bijis direktora vietnieks  mācību darbā. No 1994. gada līdz 2005.gadam Jānis Slaidiņš bija LMV direktors.

Kā skolas kolektīva vadītājs J. Slaidiņš bija atbalstošs, draudzīgs, pretimnākošs jaunām idejām. Prasībās stingrs un prasīgs, bet darba procesos daudz neiejaucās, ļāva brīvi darboties. Cieņpilns pret kolēģiem, uzticējās savai komandai, visiem kolēģiem. Direktors bija tālredzīgs, aicinot darbā jaunos speciālistus, viņš tos iedrošināja un deva vērtīgus padomus. Bija komunikabls gan ar skolotājiem, gan audzēkņiem -  bijušie skolas darbinieki un audzēkņi direktoru Jāni Slaidiņu atceras ar lielu sirsnību.

J.Slaidiņš bija neordināra personība ar savdabīgu humora izjūtu. Allaž pamanāms ne vien ar savu vizuālo tēlu, bet arī ar  uzskatiem un rīcību. Neapšaubāmi - Jānis Slaidiņš bija sava laika leģenda, un viņa mūža mērs ir cilvēcība.

LMMDV kolektīvs un portāls "ReKurZeme" izsaka visdziļāko līdzjūtību Jāņa Slaidiņa tuviniekiem.


Pievieno komentāru

Liepājā