"Musiqq" pretendē uz labākā video klipa balvu; LSO - gada koncertierakstu 1

Šodien Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē notika Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai 2012 veltīta preses konference, kurā tika nosaukti tie ieraksti, kas šogad pretendē uz balvu. Kopumā ieraksti nominētai 22 dažādās kategorijās, ievērojami paplašinot to skaitu un žanriskās robežas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, vēsta Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas mājaslapā pieejamā informācija.

Preses konferenci vadīja Andris Freidenfelds, kurš ir ilggadējs ceremonijas vadītājs un arī šogad, 26. februārī kāps uz Nacionālā teātra skatuves, lai uzjautrinātu gan balvas pasiegšanas ceremonijas apmeklētājus, gan televīzijas skatītājus.

Visvairāk – trīs - nominācijas šogad saņēmusi grupa Prāta vētra, kā arī Raimonds Pauls. Pa divām nominācijām – grupām Sattelites LV, Sus Dungo, Astro'n'out, DaGamba, Jānim Stībelim, Aijai Andrejevai un korim Balsis.

Pagaidām nav vēl izziņoti pretendenti kategorijā "Radio hits", kas kļūs zināmi, apkopojot visu Latvijas radiostaciju iesniegtos datus, ko janvāra beigās paziņos Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA).

Kā allaž notiks arī tautas balsojums, kurā, kā ik gadu, varēs piedalīties apmeklējot tirdzniecības parku Alfa.

Šī gada jaunums ir pats balvas vizuālais tēls – statuete mikrofona formā, ko veidojis mākslinieks Armands Jēkabsons.

Nominācijā labākais Video klips ir nominēta arī Liepājas grupa "Musiqq" ar dziesmu "Dari kā es".

Savukārt uz labāko koncerta ierakstu pretendē Raimonds Pauls kopā ar Liepājas Simfonisko orķersti par "Dziesmas bez vārdiem", bet Igo šajā nominācijā pretendē ar "Ieelpots".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Uldins

divas gardas nominācijas - labākais roka un labākais smagā roka albums :)

pirms 8 gadiem, 2013.01.09 20:15

Liepājā