Modes un dizaina izstādē "Atklājums!" radošos liepājniekus pārstāvēs "Ideju bode"

Sestdien, 8. augustā Liepājas Latviešu biedrības namā notiekošajā modes un dizaina izstādē/pārdošanā "Atklājums!" radošās telpas "Ideju bode" stendā apmeklētājiem būs iespēja novērtēt Liepājā radītu zīmolu un mākslinieku veidotas rotas, aksesuārus, apģērbu, kā arī interjera priekšmetus un traukus. Vienuviet būs iespēja novērtēt Ingas Kleinas, Līnas Freimanes, Annas Eltermanes, Zanes Eltermanes, Aijas Vīdneres, Lienes Lazdupes, Daces Grīnbergas, Vinetas Trumpenieces, Lauras Kazberavičas, zīmolu „Woodkoozie”, „Lavandertoys”, „Bookoodee”, „Brik” un daudzu citu radītos darbus.

Radošā telpa „Ideju bode” tika izveidota 2011. gadā ar mērķi apkopot un prezentēt Liepājas mākslinieku, radošo liepājnieku un dizaineru radītos darbus, palīdzot tos realizēt un popularizēt ārpus Liepājas. Radošajā telpā „Ideju bode”, kas atrodas Teodora Breikša ielā 41, Jaunliepājā, kā arī internetā www.idejubode.lv piedāvā novērtēt un iegādāties gleznas, dizaina priekšmetus, interjera priekšmetus, apģērbu, aksesuārus, rotas, keramiku, kā arī žurnālus, grāmatas un mūzikas ierakstus. Tieši šo preču klāsts būs pieejams arī izstādē/pārdošanā „Atklājums!”, kas notiks Liepājas Latviešu biedrības namā no pulksten 10:00 – 17:00.

Radošās telpas „Ideju bode” stendā būs iespēja iegādāties salona „Mākslas lāde” īpašnieces un māksliniece Līnas Freimanes greznās un košās rotas, kā arī aksesuāri no pusdārgakmeņiem. Ar savu rokrakstu rotas darina arī māksliniece Inga Kleina. Anna un Zane Eltermanes piedāvās ādas somas, vīriešu siksnas, makus, sieviešu somas, vīriešu aksesuārus. Būs iespēja iegādāties apdrukātus vīriešu T-kreklus, sievietes varēs sevi iepriecināt ar košiem vasarīgiem svārkiem, kā arī Lienes Lazdupes šūtos tērpus un aksesuārus melnbaltajos toņos. Būs iespēja iegādāties keramikas darbus, ko veido Dace Grīnberga, Vineta Trumpeniece, Kristīne Vizbule un Gundega Hagendorfa, kā arī koka traukus, koka aksesuārus, koka krūžu turētājus velosipēdiem un bērnu ratiem, kā arī ciedra koka lampas. Tiks piedāvāts plašs matu rotu klāsts, ko darina Aija Vīdnere un Gundega Tauriņa. Izstādē būs iespēja iepriecināt gan sevi, gan iegādāties dāvanas, būs iespēja dāvanas arī iesaiņot.

Radošā telpa „Ideju bode” apvieno gan labi pazīstamus māksliniekus, gan palīdz sevi realizēt jauniem un maz pazīstamiem talantīgiem liepājniekiem, tāpēc izstāde/pārdošana „Atklājums!” ir iespēja radošo liepājnieku veikumu prezentēt plašai pilsētas viesu un pašmāju auditorijai.
 

Radošās telpas „Ideju bode” īpašniece
Krista Kalnarāja

Pievieno komentāru

Liepājā