Ministrs Sprūdžs tiksies ar iedzīvotājiem 4

Reģiona policentriska attīstība – šādu virzību norāda vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, viesojoties Liepājā.

Novadu iedzīvotājiem vajagot pierast pie domas, ka dzīvot der lauku vidē, bet darbā jābrauc uz pilsētu.

Savukārt Liepājā viņš kā prioritātes saskata darba vietu radīšana, uzņēmējdarbības un kurortoloģijas attīstību.  

„Uzskatu, ka naudu nedrīkst ieguldīt kultūras namos un parku celiņos, pirms tā nav nonākusi konkurētspējīgos uzņēmumos,” pauž ministrs.

Savus jautājumus E. Sprūdžam iedzīvotāji vēl var paspēt uzdot, šodien pulksten 17 ierodoties uz tikšanos Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

a

Ak, dievs, kāds analfabētisms!!!! Un šādi tipiņi saņem algu no mūsu nodokļiem?

pirms 8 gadiem, 2013.02.16 19:24

gans

Vai viņš vispār saprot, ko runā? Citāts no teksta:„Uzskatu, ka naudu nedrīkst ieguldīt kultūras namos un parku celiņos, pirms tā nav nonākusi konkurētspējīgos uzņēmumos,” Sanāk, ka nauda jāiegulda LM un citos kantoros, nevis infrastuktūrā.

pirms 8 gadiem, 2013.02.15 17:33

Novadniece

Jā, feini! Nu pabraukā, ministra kungs, pa ceļu Vaiņode-Liepāja! Tev vajadzēja to tikšanos noorganizēt pie mums, Vaiņodē! Nu, parēķini, cik jāpelna, lai izbraukātu ar sabiedrisko transportu visu mēnesi uz darbu, un vēl paliktu maksājumiem, skolai, ēšanai, kādam teātra apmeklējumam, kādam laikrakstam!!! Kur tad radīsies tie darba devēji, kas tik lepni maksās? Un ko darīsim ar bērniem, kuri, ja paspēs pamosties no rīta, vecākus redzēs izejam, un vakarā, iespējams, kopā pavakariņos? Māja, kā kopmītnes tipa būve, kurā visi atgriežas pārnakšņot?
I.Ostrovskas kundze (šķiet, socioloģe) teica, ka valsti nevar vadīt ķēkšas.Es šim teicienam piekrītu, tikai pārfrāzējot to vīriešu dzimtē. Ja ministrs ir tikai tāpēc, lai attaisnotu savu eksistenci augstajā amatā, nevis domātu globāli, ar perspektīvu, tad tas nu nav ministrs!

pirms 8 gadiem, 2013.02.15 16:47

Liepājā