“Milžu cīņu” laikā spēkojas ar pasaules zvaigznēm

Ar elpu aizraujošu cīņu desmit raundu garumā pirmo reizi Latvijas boksa vēsturē noskaidrots čempions smagajā svarā. Latvijas bokseris Edgars Kalnārs nepadevās spēka izsīkumam un ringā pieveica Āfrikas čempionu Frenklinu Egobi. Spēkošanās notika Liepājas Olimpiskajā centrā, gada lielākā boksa pasākuma Latvijā “Milžu cīņas” laikā.

Cīņā par Latvijas čempiona titulu, kurš bija starptautisks tituls, E. Kalnārs Nigērijas spēcīgo bokseri F. Egobi uzvarēja sīvā cīņā pēc punktiem. F. Egobi profesionālajā boksā aizvadījis 16 cīņas, no kurām 14 guvis uzvaras, 10 ar nokautu.

Lai arī cīņas laikā vienu brīdi likās, ka Latvijas bokserim spēka var nepietikt un titulu iegūs nigērietis, E. Kalnārs izturēja līdz galam.
“Šī bija mana pirmā cīņa, pirmā titula cīņa, pirmā desmit raundu cīņa. Ticēju, ka spēka pietiks visiem raundiem, tāpēc es mazāk darīju, bet, ja darīju, tad tiešāk,” skaidro bokseris.

“Milžu cīņu” organizators, divkārtējais Eiropas čempions Elvis Mihaiļenko norādīja, ka nigērietis dominēja, iniciatīva bija viņa pusē.
Pasākuma otrais lielais notikums bija rīdzinieka Konstantina Gluhova un pieckārtējā Eiropas čempiona Ešvina Balraka no Nīderlandes supercīņa pēc K-1 noteikumiem. Līdzvērtīgā cīņā pārāks tomēr bija pasaules kikboksa leģendas Ernesto Hūsta audzēknis.
Pats E. Hūsts, kuram vienīgajam izdevies K-1 pasaules “Grand Prix” titulu iegūt četras reizes, Liepājā ieradās kā viens no īpašajiem viesiem.

Pievieno komentāru

Liepājā