Miks grib pierādīt savu talantu

Sācies konkurss “Latvijas talants 2008”, kura mērķis ir atklāt jaunus un talantīgus dziedātājus. Šogad Liepājas rajonu konkursā pārstāv vaiņodnieks Miks Saulītis.


Sestdienas vakarā Latvijas televīzijas pirmajā kanālā translēs ierakstu, kurā uzstājas astoņi konkursa dalībnieki. Starp viņiem būs arī Miks. Viņš dziedās dziesmu “Dzīve bez apstājas”, ko klausītāji bieži dzirdējuši grupas “R.A.P.” un Igo sniegumā.
Miks pastāsta, ka dziesma ierakstīta aptuveni pirms divām nedēļām sadarbībā ar profesionālu mūziķu grupu. Žūrijas vērtējums jaunajiem dziedātājiem jau zināms, sestdien un svētdien balsos skatītāji.
Mika priekšnesumu vērtējuši mūziķi Normunds Jakušonoks un Uģi Roze, kā arī aktrise Zane Daudziņa. Ar vērtējumu Miks kopumā ir apmierināts – viņš saņēmis divus deviņniekus un vienu astoņnieku. Ar astoņām ballēm jaunā talanta dziedājumu novērtējusi aktrise, aizrādot, ka priekšnesums pārāk līdzinās dziesmas oriģinālam.
Tagad savs vārds būs jāsaka skatītājiem, jo tieši viņu balsojums būs izšķirošais, lai noteiktu, kuri dziedātāji varēs turpināt cīņu, bet kuriem konkurss būs jau beidzies.
Miks stāsta, ka pats arī vēros ierakstu pie TV ekrāna. “Gribu redzēt, kā no malas viss izskatās,” spriež jaunais mūziķis. Rezultātus konkursa dalībnieki uzzinās pirmdien, kad visi pulcēsies uz nākamās dziesmas ierakstu.
Uz konkursu jaunie dziedātāji vecumā no 16 līdz 24 gadiem tiek aicināti otro gadu, lai cīnītos par iespēju bez maksas apgūt vokālo mācību kursu Londonā. Pavisam paredzēti deviņi koncerti, konkursa fināls būs maijā.

Pievieno komentāru

Liepājā