Mikriņa šoferis glābjas, iestūrējot žogā 3

Ceļu satiksmes negadījumā Liepājā 13. novembrī cieta uzņēmuma „Liepājas tūre” autobuss. Avārija beidzās ar šofera un pasažieru izbīli, kā arī izbirušiem stikliem transporta līdzeklim. Savukārt, glābēju palīdzība, cietušo izņemšanai no automašīnas, ceturtdienas vakarā bija vajadzīga Grobiņas pagastā uz šosejas Rīga-Liepāja.

Uzņēmuma „Liepājas tūre” autobuss „Neoplan” pulksten 12.30 brauca pa Pulvera ielu, kad tam ceļu aizšķērsoja kravas automašīna „DAF”. Smagās šoferis krustojumā ar Ziemupes ielu iebrauca pretējā joslā un izraisīja sadursmi ar pretim braucošu autobusu. „Neoplan” šoferis glābdamies, iestūrēja žogā.

Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvalde ziņo, ka negadījumā cietušo nav. Uzņēmuma „Liepājas tūre” valdes loceklis Jānis Beļaks norāda, ka trīs autobusa pasažieri attiekušies no palīdzības sniegšanas.

„Tāds ir bizness, ar to jārēķinās. Autobusa šoferim izgrieza tieši priekšā,” vērtē J. Beļaks. Negadījumā cietušajam šoferim iedotas brīvdienas, lai atgūtos. Bet autobuss „Neoplan” aizvests uz Jelgavu, kur tam iestiklos izbirušos stiklu.

Avārija ar cietušajiem ceturtdienas vakarā notika uz autoceļa A-9 189. kilometrā. Automašīnas „BMW 328” šoferis neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā, informē policija.

„Pirmie negadījuma vietā ieradās mediķi, tad glābēji un beigās policija,” pastāsta kāda negadījuma aculieciniece. Viņa vērtē, ka šoferis nav ņēmis vērā laika apstākļus. „Laiks bija ļoti slikts. Tumšs, lija lietus, pretim braucošie stipri apžilbināja,” pauž sieviete.

Lai cietušo vadītāju un viņa pasažieri izņemtu no auto, palīgā saukta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigāde. „Glābēji strādāja ilgi. Ieradās pulksten 19.45, bet dabu beidza 20.18,” pastāta Liepājas brigādes inspektore Rita Selezņeva.

Cietušie nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Negadījuma apstākļu izvērtēšanai sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

uldins

man viens šoferītis teica, ka dzeltenā krāsa ir vislabākā, vismazāk iekuļas avārījās.

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 15:07

gulbitis12

Pilnmēnesī, tas tāpēc ka dzeltens noteikti. Beļakam silts ieteikums pārkrāsot.:) Piemēram, melnu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 14:57

es

nu shitam mikrinjam galiig neiet viena peec otras seko avaarijas

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 14:14

Liepājā