Mērķē uz Hamburgu un Kopenhāgenu

Krievijas aviokompānija “Atlant-sojuz” atjaunojusi regulāros pasažieru pārvadājumus maršrutā Maskava–Liepāja–Maskava. Otrdien Liepājas lidostā notika svinīga pirmā reisa sagaidīšana.

“Ērti un lēti,” kāpēc izvēlējusies lidot ar pirmo reisu no Maskavas uz Liepāju, atzīst maskaviete Anželika Hutaranova. Viņa atbraukusi pēc dēla Arsēnija, kurš vasarā ciemojies Ventspilī. Vecmāmiņa puiku atvedusi uz lidostu, lai viņš kopā ar mammu varētu lidot uz mājām. “Ja būtu šāds reiss jau vasarā, būtu atbraukusi kādu nedēļas nogali atpūsties,” atzīst maskaviete.

Ar vilcienu līdz Rīgai no Maskavas jābrauc visa nakts, tādēļ Anželikas ciemošanās pie mātes nav sanākusi. Arī pašreizējās lidojuma cenas ir daudzkārt izdevīgākas, nekā braucot ar vilcienu. 80 eiro maksā lidojums lidmašīnā abos virzienos, bet brauciens vilcienā turp un atpakaļ – ap 150 dolāru.

Reisus noteikti izmantos Krievijas pilsoņi, kuri dzīvo Latvijā, lai apciemotu savus radiniekus Maskavā, pārliecināts Krievijas ģenerālkonsuls Liepājā Jurijs Koteļņikovs.

Hamburga un Kopenhāgena ir nākamās valstis, uz kurām Krievijas aviokompānija gribētu organizēt reisus, norāda “Atlant-sojuz” vadība.

Pievieno komentāru

Liepājā